Zrcadlo MIRROR OF LOVE

Cena za kus bez DPH
8 320 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 067CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 067
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Standartní barvy
Lesklý plast lakovaný
Matný lakovaný plast
prosím zvolte
Výrobce:
SLIDE - logo

SLIDE  Nábytek s nezaměnitelným designem Elegance, rafinovanost, luxus. Vizitkou italské značky SLIDE je nádherný plastový nábytek, který vás okouzlí svým hravým designem. Značka...

DESIGN:
Graziano Moro & Renato Pigatti
Graziano Moro & Renato Pigatti

Designové zrcadlo MIRROR OF LOVE

pro milovníky designu


Inspirované italským barokním uměním, zrcadlo MIRROR OF LOVE vás okouzlí svým elegantním designem, který propůjčí vašim interiérům špetku luxusu. Zrcadla jsou k dispozici v několika různých rozměrech, které lze mezi sebou kombinovat a vytvářet tak zajímavé kompozice. Ať už si s tímto kouskem chcete ozdobit vaší ložnici, nebo hotelové pokoje, jedno je jisté. Vždy na sebe strhne veškerou pozornost.


Zamilujte se do kolekce DESING OF LOVE


Kolekce Design of Love se zrodila z kreativity italských designérů Graziana Moro a Renato Pigatti, kteří vytvořili řadu, která v sobě kombinuje moderní design a italský barokní styl. Prvním produktem, který vytvořili, je kultovní křeslo Queen of Love, které si našlo fanoušky po celém světě. Později do kolekce přibyly lampy, zrcadla, stolky, police, květináče a rámy.Udržitelnost v hlavní roli


Hlavním cílem značky Slide je přenést italskou kulturu a kreativitu do celého světa. Své výrobky vyrábí z kvalitního polyethylenu s nízkou hustotou, který je zpracován procesem s nulovými emisemi. Všechny kousky jsou 100% recyklovatelné a každý výrobek, který již není používaný, je možné proměnit na něco nového. Výběrem značky Slide podporuje udržitelnost.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 990 -2230
Hloubka (délka) (mm) 130
Celková výška (mm) 990 - 1620
Hmotnost produktu (kg) 22 - 57
Objem balení (m3) 0,309 - 0,349
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
MIRROR-OF-LOVE(1).pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE