Cena za kus bez DPH
4 325 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 233CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 233
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderní designový nábytek z Dánska Dánská firma SOFTLINE vznikla roku 1979. Patří mezi lídry v oblasti výroby moderního designového nábytku, který se hodí k modernímu městskému...

DESIGN:
Busk+Hertzog
Busk+Hertzog

Architekti specializující se na design nábytku / produktu. Studio, které se dnes nachází v Londýně UK, bylo založeno roku 2000 Flemmingem Buskem (1967), architektem a designérem MAA MDD a...

Stolek MONDAY

Originální a mobilní. Univerzální, lehký odkládací / konferenční stolek s jednoduchým elegantním designem funguje samostatně nebo ještě lépe ve skupině. Můžete jej umístit vedle křesla nebo pohovky a odložit si na něm hrnek s kávou, telefon, iPad či knihu, a mít tak svoje věci neustále po ruce. Skvěle funguje i jako odkládací stolek v chodbě či v hale. Jedinečná konstrukce s podnoží připomínající tenké oddenky leknínů a kulatou deskou v podobě leknínových listů, vytváří zajímavě působící prvek, který bude jedinečným stylovým oživením vašeho bytu či interiéru.

Něco málo o stolku

Stolek má jednoduchou a elegantní ocelovou konstrukci, která společně s deskou ze stejného materiálu evokuje rovnováhu leknínových listů na vodní hladině. Je k dispozici v bílém, černém nebo šedém laku.

Využití

Kam s ním?

Originální designový stolek MONDAY je praktickým kusem nábytku, který se uplatní v každém typu prostoru. Jeho subtilní elegantní tvar se snese s moderním i klasickým nábytkem, takže ho lze snadno zakomponovat do zařízených interiérů jakéhokoli typu. Bude nepřekonatelný jako odkládací stolek v chodbách a halách či u relaxačních a odpočivných křesel. Jako konferenční stolek najde uplatnění v obývacích pokojích či v kancelářích i ve veřejném prostoru, v salóncích a lounžích, v kavárnách, restauracích či hotelech.

Šířka (mm) 580
Hloubka (délka) (mm) 285
Celková výška (mm) 410
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 3
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr stolové desky (mm) Ø 290
Katalog
Katalog_2019.pdf
Produktový list MONDAY_EN.pdf
3D prvky
Softline_-_Monday_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE