Stůl FOORK s nastavitelnými nožičkami

prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
Systemtronic

Moderní doplňky SYSTEMTRONIC  Pro designový interiér Systemtronic je mladá, dynamická a neustále se rozvíjející španělská společnost, jejíž historie započala teprve v roce 1988....

DESIGN:
Víctor Carrasco
Víctor Carrasco

Victor Carrasco , který se narodil ve Valencii ve Španělsku v roce 1974, zahájil svou profesionální kariéru po absolvování studia s vyznamenáním v oboru designového inženýrství na Polytechnické...

Minimalistický stolek FOORK-PI

do všech moderních interiérů


Bez pořádného stolu se neobejde žádný prostor - je praktickým doplňkem, na který můžete položit rozpitý šálek kávy, časopis nebo na něm naservírovat snídani a večeři. Minimalistický kancelářský stůl FOORK-PI je tou správnou volbou pro vaše vnitřní prostory. Pracovny, kanceláře, zasedací místnosti. Kousku s lakovanou podnoží z hliníku to bude zkrátka slušet všude. Stůl se pyšní čtvercovou nebo obdélníkovou stolovou deskou z melaminu.


Rozměry:

750 x 750 mm

600 x 600 mm

1200 x 600 mm

1500 x 750 mm


Jak vybrat jídelní stůl


Vybrat správný jídelní stůl může být těžší, než se na první pohled zdá. Kromě designu a materiálu podnože a stolové desky se musíte zaměřit i na jeho rozměry a typ. Hodí se pro vás spíše rozkládací stůl, nebo dáte přednost klasické verzi? Máte zvolit čtvercovou desku, nebo raději kulatou? Abychom vám tento nelehký úkol usnadnili, připravili jsme pro vás několik tipů, kterými byste se při výběru měli řídit.

Na vlně minimalismu


Elegance a jednoduchost. Designer Víctor Carrasco vytvořil pro značku Systemtronic hravou kolekci stolků FOORK, které to bude slušet v komerčních prostorech, ale svou funkci splní i v domácnostech. Minimalistický design kancelářských stolků zajistí, že mezi sebou můžete kousky hravě kombinovat a vytvořit tak zajímavé sestavy. Nevíte si rady s výběrem toho správného kousku, nebo prostě jen potřebujete radu odborníka? Kontaktujte nás nebo nás přijďte navštívit do showroomu v Karlíně v ulici Urxova.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 600/750/1200/1500
Hloubka (délka) (mm) 600/750
Celková výška (mm) 740
Tloušťka desky (mm) 22
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Systemtronic_Foork_en-technicky-list.pdf
catalogo-classic-2017.pdf
catalogo-systemtronic-2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stůl FOORK s kolečkyStůl FOORK s kolečky

Stůl FOORK s kolečky

SystemtronicNa dotaz