Systemtronic

Moderní doplňky SYSTEMTRONIC 

Pro designový interiér


Systemtronic je mladá, dynamická a neustále se rozvíjející španělská společnost, jejíž historie započala teprve v roce 1988. Systemtronic dodává na designový trh moderní nábytek a doplňky, které se vyrábí v Evropě, jsou certifikované společností AIDIMA a rozhodně jim nechybí atraktivní a nadčasovým vzhled s praktickými detaily a moderními povrchy. Systemtronic pozoruje a naslouchá potřebám trhu, díky čemuž snadno a rychle dokáže přizpůsobit své produkty poptávce, vlastnímu rozvoji a nacházením nových řešení. Produkty společnosti Systemtronic jsou zaručenou kvalitou, perfektním designem, flexibilitou a precizní prací, které se hodí do libovolné interiéru, ať už bytového, kancelářského nebo do veřejného prostoru.Historie společnosti SYSTEMTRONIC


Když byl ještě dítě, měl Fernando Gil v otcově dílně ve španělské Valencii vůbec svůj první kontakt se světem výroby a mechaniky.  Z tohoto místa pramenila  zvědavost a vášeň, která ho neopustila ani během vysokoškolských studií ve Švýcarsku, kde nakonec strávil 25 let. Poté se zakladatel Fernando Gil vrátil do rodné Valencie s úmyslem vytvořit si vlastní značku nábytku, což se mu roku 1988 povedlo. Dnes je Systemtronic na trhu již více než 30 let, uspokojuje náročné potřeby svých zákazníků a stává se čím dál více konkurenceschopnější. Produkty Systemtronic se hodí pro všechny typy prostor a funkcí, jsou vytvářeny buď interním týmem nebo ve spolupráci s talentovanými designéry. 

SYSTEMTRONIC spolupracuje s designéry


Se společností Systemtronic spolupracuje řada talentovaných designéru z celého světa. Na produktech se podílel například Víctor Carrasco, Tomoya Tabuchi, STC studio, Pablo Gironés, Mermelada Estudio, Mario Ruiz, Luisa Morató, Kodai Iwamoto, Hugo Tejada Estudio, Estudio Enblanc, sám zakladatel Fernando Gil nebo Airo García. 


Produkty Systemtronic jsou součástí interiérového designu mnoha projektů po celém světě. Systemtronic spolupracoval s některými z nejprestižnějších architektonických firem na světě. Mezi své koncové zákazníky řadí například velké nadnárodní firmy jako Amazon, Google nebo Palma Sport & Tennis Club, Hipotels. Pluralita klientů umožnila to, že se produkty Systemtronic nachází v mnoha zemích, včetně Austrálie, USA, Korei, Maroka, Japonska, Německa, Francie, Itálie, Švýcarska Belgie a Rakouska.

 

Doplňky značky Systemtronic jsou k nedocenění v prostředí, kde se zdržuje více lidí. Možná to nejsou ty nejvýraznější prvky v prostoru, když v něm ale chybí, zaručeně si toho všimnete. Mezi nejprodávanější produkty patří například moderní a nadčasové stojany na deštníky nebo outdoorové popelníky. Doplňky značky Systemtronic si oblíbily hotely, nemocnice, restaurace i velké korporace po celém světě.

 

Nábytek Systemtronic je  vyroben z těch nejlepších surovin, což dělá dojem vždy nového a trvalého vzhledu. Kousky Sytemtronic vynikají také svou adaptabilitou a moderním designem, vyjadřují koncept stálosti v čase a soužití s ​​novými trendy. Kvalita je ve společnosti Systemtronic každodenní výzvou, všechny výrobky musí splňovat požadavky evropských předpisů o ergonomii a bezpečnosti. Společnost Systemtronic řadí kvalitu svých výrobků mezi své top priority, a proto získala i certifikaci kvality udělenou AIDIMME. Politika kvality společnosti Systemtronic zahrnuje především aktivní školení a vzdělávání svých zaměstnanců a důkladnou kontrolu všech svých výrobní procesů, které neustále vylepšuje. Továrna Systemtronic byla založena ve městě Valencia na místě, kde se řeka Turia setkává se Středozemním mořem. Všechny výrobky Systemtronic jsou vyráběny v Evropě, ze starého kontinentu jsou i všichni hlavní dodavatelé, což umožňuje absolutní kontrolu kvality každého detailu výroby, ale také poskytuje flexibilitu při přizpůsobování se změnám na trhu nebo zvláštním personalizovaným požadavkům zákazníků.

SYSTEMTRONIC a životní prostředí

Systemtronic si plně uvědomuje aktuální a rostoucí problémy související s životním prostředím, proto se zavázala k udržitelnému rozvoji a k ochraně životního prostředí. Politika společnosti v oblasti životního prostředí stojí na třech základních pilířích: závazky, prevence a výcvik. Závazek vůči současné legislativě v oblasti životního prostředí a vůči svým vnitřním standardům ochrany kvality, prevence incidentů a výcvik/vzdělání pracovníků, kteří spolupracují se společností Systemtronic, a to jak na úrovni jejich činnosti ve společnosti, tak v jejich osobním životě. K provádění této politiky byly na provozní úrovni stanoveny následující zásady:

  • Segregace, klasifikace a vyhodnocení všech neobnovitelných materiálů, které se v budoucnu již nebudou používá
  • Maximální využití surovin a spotřebního materiálu z recyklovaných zdrojů
  • Recyklace plastových výlisků, které neprošly interní kontrolou kvality
  • Povědomí o úsporách a opětovném použití materiálů na všech úrovních společnosti
  • Provádění základních energeticky úsporných opatření
  • Školení interních i externích pracovníků v oblasti udržitelnosti

Cílem společnosti Systemtronic je dostát svému závazku a neustálé zlepšovat svůj vliv na životní prostředí, být zdrojem globálního ekonomického přínosu optimalizovat své zdroje a jít pro ostatní společnosti na poli udržitelnosti příkladem. Každý, kdo patří společnosti Systemtronic, tyto zásady přebírá a je odpovědný za jejich uplatňování ve své každodenní práci. 

Zobrazit více
catalogo-classic-2017.pdf
catalogo-systemtronic-2020.pdf
Advanced_catalogue.pdf
Wing_catalogue.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ (koše a popelníky)
Ostatní
Typ (věšáky, háčky)
Typ (dekorace a doplňky)
Typ stolu
Tvar stolu
Průměr (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ (kontejner)
Typ (hodiny)
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ (koše a popelníky):
Ostatní:
Typ (věšáky, háčky):
Typ (dekorace a doplňky):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Průměr (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ (kontejner):
Typ (hodiny):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Věšák SECOND TREE

Věšák SECOND TREE

Systemtronic13 277 CZK
Doprava zdarma
Kontejner BEN

Kontejner BEN

Systemtronic30 676 CZK
Háček CANTHA

Háček CANTHA

Systemtronic1 669 CZK
Doprava zdarma
Odpadkový koš DROP TOP

Odpadkový koš DROP TOP

Systemtronic12 302 CZK
Doprava zdarma
Stojící popelník FUM

Stojící popelník FUM

Systemtronic11 232 CZK
Háček POINTO - dub

Háček POINTO - dub

Systemtronic2 046 CZK
Doprava zdarma
Háček BURACO

Háček BURACO

Systemtronic1 857 CZK
Doprava zdarma
Stojící květináč GREEN CLOUD

Stojící květináč GREEN CLOUD

Systemtronic15 637 CZK
Doprava zdarma
Stůl LAURA s úložným prostorem

Stůl LAURA s úložným prostorem

Systemtronic23 407 CZK
Doprava zdarma
Nástěnné hodiny NUBE Ø 48 cm

Nástěnné hodiny NUBE Ø 48 cm

Systemtronic9 691 CZK
Doprava zdarma
Stojan na časopisy ZIN

Stojan na časopisy ZIN

Systemtronic10 414 CZK
Doprava zdarma
Policový stolek HOLD

Policový stolek HOLD

Systemtronic11 044 CZK
Doprava zdarma
Volně stojící paraván PARBAN

Volně stojící paraván PARBAN

Systemtronic30 487 CZK
Doprava zdarma
Stojící květináč GREEN LIGHT

Stojící květináč GREEN LIGHT

Systemtronic11 610 CZK
Doprava zdarma
Stojan na deštníky SOU

Stojan na deštníky SOU

Systemtronic13 372 CZK
Doprava zdarma
Závěsný držák na deštníky SOU
Doprava zdarma
Stůl ORIGAMI

Stůl ORIGAMI

Systemtronic18 185 CZK
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE