Konferenční stolek DENVER 085 NR - OR

Cena za kus bez DPH
42 018 CZK
Cena za kus včetně DPH
50 842CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
50 842
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
TIROLO

TIROLO pro domov i podnikání Stylový italský interiér Společnost Tirolo byla založená v roce 1983 v italském Manzanu - samotném centru výroby židlí, kde dřevo, řemeslo a design...

Mramorový konferenční stolek Denver 085 NR - OR

Luxusní design pro náročné

Punc luxusu v sobě nese kolekce stylových konferenční stolek Denver. Deska stolu je vyrobena z mramoru. Vybírat můžete z několika druhů (Carrara, Verde Guatemala, Portorosa, Port Saint Laurent). Kovová podnož perfektně vyzdvihne krásu tohoto drahého kamene a je k dispozici ve dvou variantách. Tento kousek vynikne v luxusních reprezentačních prostorách, ale i ve velkolepé domácnosti. Tak hýčkejte svůj interiér a vybavte ho stolkem, který bude sklízet obdiv. V kolekci Denver jsou dostupné i další velikosti a tvary.

Rozměry: 110 x 60 x  43 cm (šířka x hloubka x výška)

Interiér plný stylu se značkou Tirolo

Když se potká tradice s nejnovějšími výrobními technologiemi a vytříbeným italským stylem, nemůže vzniknout nic jiného než nábytek, který změní každý interiér k nepoznání. Značka Tirolo už od roku 1983 vyrábí křesla, pohovky, barové židle a stoly, které najdou své místo jak v soukromém bydlení, tak ve veřejném sektoru. Luxusní kousky vznikají s ohledem na přírodu, společnost se snaží o co nejudržitelnější produkci a kompenzuje ji například vysazováním stromů. Hledáte-li výjimečnost, nadstandard a komfort, Tirolo vaše přání splní. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 600
Hloubka (délka) (mm) 1100
Celková výška (mm) 430
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,40
Hmotnost produktu (kg) 32
Hmotnost balení (kg) 63
Materiál Mramor, kov

Katalog
Tirolo verti catalogue np.pdf
Tirolo – General Catalogue 2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty