Křeslo CARRIE 056

Cena za kus bez DPH
15 393 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 626CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 626
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
fabric_001
fabric_002
fabric_003_faux_leather
fabric_004
fabric_005
fabric_006 _velvet
prosím zvolte
Výrobce:
TIROLO

TIROLO pro domov i podnikání Stylový italský interiér Společnost Tirolo byla založená v roce 1983 v italském Manzanu - samotném centru výroby židlí, kde dřevo, řemeslo a design...

Designové křeslo Carrie 056

Stylové posezení pro náročné

Elegantní a jednoduché, zároveň však rafinované křeslo Carrie se stane dominantou každého prostoru. Díky možnosti výběru čalounění si výsledný vzhled zvolíte sami přesně tak, aby zapadl do vašeho interiéru. Vybírat můžete ze široké škály textilií nebo kůže, případně je možná varianta dodání vlastní látky. Buková podstava se nabízí v několika odstínech moření. Volit lze i mezi otočnou a neotočnou variantou. Tak vybavte svůj podnik nebo domov tímto dynamickým kouskem.

Rozměry: 62 x 73 cm (průměr x výška), výška sedáku - 48 cm

Interiér plný stylu se značkou Tirolo

Když se potká tradice s nejnovějšími výrobními technologiemi a vytříbeným italským stylem, nemůže vzniknout nic jiného než nábytek, který změní každý interiér k nepoznání. Značka Tirolo už od roku 1983 vyrábí křesla, pohovky, barové židle a stoly, které najdou své místo jak v soukromém bydlení, tak ve veřejném sektoru. Luxusní kousky vznikají s ohledem na přírodu, společnost se snaží o co nejudržitelnější produkci a kompenzuje ji například vysazováním stromů. Hledáte-li výjimečnost, nadstandard a komfort, Tirolo vaše přání splní. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 620
Hloubka (délka) (mm) 620
Celková výška (mm) 730
Výška sedáku (mm) 480
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,40
Hmotnost produktu (kg) 30,50
Spotřeba látky / kůže 1,90 / 3,80
Materiál látka / kůže, buk

Katalog
Tirolo verti catalogue np.pdf
Tirolo – General Catalogue 2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony