Křeslo LILIAN 072

Cena za kus bez DPH
22 023 CZK
Cena za kus včetně DPH
26 648CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
26 648
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
fabric_001
fabric_002
fabric_003_faux_leather
fabric_004
fabric_005
fabric_006 _velvet
prosím zvolte
Výrobce:
TIROLO

TIROLO pro domov i podnikání Stylový italský interiér Společnost Tirolo byla založená v roce 1983 v italském Manzanu - samotném centru výroby židlí, kde dřevo, řemeslo a design...

Designové křeslo Lilian 072

Stylové posezení pro náročné

Rafinované křeslo Lilian se stane dominantou každého prostoru. Vyniká měkkými liniemi a luxusním vzheldem. Díky možnosti výběru čalounění si výsledný vzhled zvolíte sami přesně tak, aby zapadl do vašeho interiéru. Vybírat můžete ze široké škály textilií nebo kůže, případně je možná varianta dodání vlastní látky. Podstava je k dispozici v několika metalických odstínech. Volit lze mezi otočnou a neotočnou variantou. Tak vybavte svůj podnik nebo domov tímto dynamickým kouskem.

Rozměry: 70 x 68 x 74 cm (šířka x hloubka x výška), výška sedáku - 47 cm

Interiér plný stylu se značkou Tirolo

Když se potká tradice s nejnovějšími výrobními technologiemi a vytříbeným italským stylem, nemůže vzniknout nic jiného než nábytek, který změní každý interiér k nepoznání. Značka Tirolo už od roku 1983 vyrábí křesla, pohovky, barové židle a stoly, které najdou své místo jak v soukromém bydlení, tak ve veřejném sektoru. Luxusní kousky vznikají s ohledem na přírodu, společnost se snaží o co nejudržitelnější produkci a kompenzuje ji například vysazováním stromů. Hledáte-li výjimečnost, nadstandard a komfort, Tirolo vaše přání splní. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 700
Hloubka (délka) (mm) 680
Celková výška (mm) 740
Výška sedáku (mm) 470
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,40
Hmotnost produktu (kg) 28 / 38
Spotřeba látky / kůže 2,60 / 5,00
Materiál látka / kůže, buk, kov

Katalog
Tirolo verti catalogue np.pdf
Tirolo – General Catalogue 2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony