Barová židle Merano

Cena za kus bez DPH
7 604 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 201CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 201
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
TON - logo

TON – tradice a poctivé řemeslo Společnost TON se sídlem v Bystřici pod Hostýnem vychází ve své výrobě z více než 150 let staré tradice . Ručně ohýbaný nábytek vzniká v místě, kde byl v...

DESIGN:
ALEX GUFLER
ALEX GUFLER

Alex Gufler se narodil v italském městečku Merano, dnes však působí ve Vídni. Studium zahájil na škole pro klenotníky v německém Pforzheimu, od roku 2003 se ale začal zaměřovat na průmyslový...

Elegantní barová židle MERANO

Pro všechny moderní interiéry


Židle nám dělají společnost během celého dne. Ráno si na nich vychutnáme snídani a večer se na nich společně s rodinou či přáteli navečeříte. Je tedy důležité vybrat takový kousek, který se pyšní nejen kvalitním provedením, ale také špičkovým designem. A přesně to splňuje barová židle MERANO. Kousek propojuje spodní konstrukci z masivního dřeva s harmonickými tvary ohýbané překližky v sedáku a opěrce. Židle, kterou můžete pořídit ve dvou výškách, je vyrobena z dubového, bukového nebo ořechového dřeva v několika variantách moření.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm.

Nadčasový nábytek

Kolekce MERANO od italského designéra Alexandra Guflera tvoří ucelenou řadu židlí, křesel a barových stoliček. Celou kolekci spojují čisté ohyby překližky v kontrastu s ostrými liniemi nohou. Jedná se o jednu z nejprodávanějších kolekcí společnosti TON a to převážně díky jejímu vysoce kvalitnímu provedení a nadčasovém designu, který zapadne do všech komerčních i bytových interiérů. Její úspěch potvrzují také ocenění Red Dot Design a Good Design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 490
Hloubka (délka) (mm) 479
Celková výška (mm) 994
Výška sedáku (mm) 780
Hmotnost produktu (kg) 5,2
Objem balení (m3) 0,318
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
product-card-merano.pdf
3D prvky
311-403.3ds
311-403.obj
311-403.skp
311-403.dwg
311-403-2D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Židle Merano

Židle Merano

TON7 321 CZK
Oblíbené
Křeslo Merano

Křeslo Merano

TON8 730 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Židle Merano čalouněná
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE