Kulatý barový stůl P.O.V., Ø 70-100 cm

Cena za kus bez DPH
15 596 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 871CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 871
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
TON - logo

TON – tradice a poctivé řemeslo Společnost TON se sídlem v Bystřici pod Hostýnem vychází ve své výrobě z více než 150 let staré tradice . Ručně ohýbaný nábytek vzniká v místě, kde byl v...

Kulatý barový stůl P.O.V. - Ø 70-100 cm

Organické tvary v minimalistickém designu

Moderní  stůl P.O.V. od české nábytkářské společnosti TON působí nenápadně, přesto jej nepřehlédnete. Nadčasový model se zaoblenými hranami nabízíme v několika provedeních z bukového, dubového nebo ořechového dřeva. Vybírat můžete z pestré škály povrchových úprav, na své si tak přijde každý. Vybírat můžete z široké nabídky velikostí stolové desky. Dlouhá středová podnož zajistí dokonalou stabilitu. Podnož a horní deska nemusí být ve stejném odstínu, výsledná kombinace je jen na vás a vaší fantazii. V naší nabídce najdete stoly ve stejném designu také v jiných tvarech a velikostech. Tento model nabízíme například v provedení s hranatou deskou.

Záleží na úhlu pohledu

Unikátní tvar podnože, modularita a minimalistický design, který se jen tak neokouká. I tak lze charakterizovat jedinečnou kolekci stolů a stoliček P.O.V., kterou pro TON navrhlo duo designérů ze studia kaschkasch. "Název Point of View poukazuje na to, že jsou stoly z každého úhlu pohledu jiné, a zároveň znázorňuje práci v našem studiu," prozradil ke kolekci její autor, německý designér Florian Kallus.

Stoly P.O.V. jsou k mání v barové i jídelní variantě. Vybírat můžete ze tří typů bytelné podnože a šesti tvarů stolového plátu. Z těchto jednoduchých prvků lze poskládat téměř 70 různých variant. Originální podnož vzniká složením tří tvarově stejných ohnutých překližkových plátů, která je kořenem všech stolů této kolekce. Stolové desky a podnože jsou k dispozici v několika rozměrech a vybírat můžete z pestré škály odstínů bukového, dubového nebo ořechového dřeva. Bohatou kolekci doplňuje stejnojmenná stohovatelná stolička, která spolu se stoly vytváří svěží a funkční celek.

Řada P.O.V. perfektně poslouží v každém typu interiéru – od jídelních prostor, kaváren či restaurací až po kanceláře. Porozhlížíte se po vhodném řešení pro vás, ale nevíte si rady? S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 755
Hmotnost produktu (kg) 30,4-40,4
Hmotnost balení (kg) 40
Objem balení (m3) 0,854
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 700 - 1000
Maximální rozměr / průměr stolové desky 900
Rozměr / průměr základny 350
Materiál dřevo
Tloušťka desky (mm) 250

Katalog
product-card-pov.pdf
ton_projects.pdf
ton-catalogue-2020-22.pdf
3D prvky
426257F4-E5B8-454A-A98C-F80F174598D5.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE