Věšák Tee

Cena za kus bez DPH
5 166 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 251CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 251
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
TON - logo

TON – tradice a poctivé řemeslo Společnost TON se sídlem v Bystřici pod Hostýnem vychází ve své výrobě z více než 150 let staré tradice . Ručně ohýbaný nábytek vzniká v místě, kde byl v...

DESIGN:
Jan Padrnos
Jan Padrnos

Jan Padrnos (*1967 v Kutné Hoře) pronikl do světa profesionálního designu krátce před rokem 2000. Cesta vedla oklikou přes strojní fakultu ČVUT v Praze a čtyřletou praxi ve firmě Ahrend –...

Jednoduchý dřevěný věšák

Čistý minimalismus věšáku pracuje s velmi málo materiálními i tvarovými prostředky. Tee však navzdory nevelkému půdorysu zabezpečuje různými výškovými úrovněmi plnou funkčnost i dosah malým dětem.

Vyberte si dokonalý nábytek pro vaše prostory


Minimalismus, který vás bude bavit. Všechen nábytek od české firmy TON se velmi snadno kombinuje a vy tak můžete vytvářet harmonické celky jak v komerčních, tak v bytových prostorech. V portfoliu značku, která se proslavila ručně ohýbaným nábytkem, najdete především židle, barové stoličky, stoly a křesla vhodné do interiérů. 

Potřebujete poradit s výběrem židle? Přečtete si náš článek, který vám zodpoví nejdůležitější otázky, nebo kontaktujte naše specialisty.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 240
Hloubka (délka) (mm) 240
Celková výška (mm) 1700
Hmotnost produktu (kg) 11
Objem balení (m3) 0,045
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

3D prvky
711-104.obj
711-104.dwg
711-104.3ds
711-104.skp
711-104-2D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE