Květináč VENUS (+ svítící a samozavlažovací varianta)

Cena za kus bez DPH
8 493 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 276CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 276
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Základní barvy
Self-watering (Lakovaný plast)
White LED
RGBW LED (Cable)
RGBW LED DMX (Cable)
RGBW LED (Battery)
RGBW LED DMX (Battery)
prosím zvolte
Výrobce:
VONDOM

Avantgardní španělský nábytek VONDOM Inovace, design a styl  Mladý, inovativní, dynamický a hlavně nepřehlédnutelný - to je nábytek od značky VONDOM. Značka o sobě hrdě hlásá...

DESIGN:
Marcel Wanders
Marcel Wanders

Marcel Wanders se narodil v Boxtelu a poté, co byl vyloučen z Akademie designu v Eindhovenu, absolvoval s vyznamenáním Hogeschool voor de Kunsten Institute of the Arts Arnhem. V roce 2000...

Jedinečný květináč VENUS včetně svítící a samozavlažovací varianty

Okouzlující Venuše

Potěšte své oko poetickým kouskem a obklopte se zelení. Designový květináč VENUS pro španělského výrobce VONDOM navrhl holandský designer Marcel Wanders. Květináč z odolného polyethylenu byl navržen tak, aby zapadl do vnitřních i venkovních prostor. Netradiční design vytvoří okouzlující atmosféru jak v monotónní kancelářské hale, tak i na útulné terase. Originální květináč je dostupný v pestré škále barevných provedení v matné i lakované úpravě. Vybírat můžete ze tří velikostí. V naší nabídce najdete květináč také v několika dalších rozměrech. Kromě základní verze najdete v konfigurátoru také svítící nebo samozavlažovací variantu - bližší popis najdete níže.

Svítící varianta

Chcete vašim prostorům dodat šmrnc? Tento model lze kromě klasické verze zakoupit také v transparentní variantě s LED osvětlením. Všechny možné varianty společně s podrobnými informacemi naleznete v konfigurátoru viz Provedení - svítící varianta. Vybírat můžete mezi klasickým bílým světlem (LED) a LED RGBW s ovladačem na změnu barev. Možnost přikoupit praktický ovladač najdete v doplňcích.

Samozavlažovací provedení


Také se vám stalo, že jste odjeli na dovolenou a po návratu jste našli vaše rostliny ve strašném stavu? Nebo je prostě jen občas zapomenete zalít a vracíte se pak domů k uschlým květinám? Pak jsou pro vás samozavlažovací květináče jako dělané. Vodu dolíváte do zásobníku, odkud ji rostliny postupně absorbují svými kořeny. Květináče jsou vybaveny indikátorem, který upozorňuje na množství vody v nádobě.


Modely VENUS ze 100% recyklovatelného polyethylenu jsou univerzální, velmi odolné a nemusíte se obávat je umístit i do venkovního prostředí. Oblíbené doplňky můžeme kromě soukromých prostor doporučit do moderního hotelu, kanceláře, restaurací a barů včetně exteriérů. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 500x470
Hloubka (délka) (mm) 100
Celková výška (mm) 600 - 1200
Průměr (mm) 620 - 1250
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,23 - 2,1
Hmotnost produktu (kg) 9,27 - 48

Katalog
VONDOM_GREEN.pdf
VONDOM_DAILY.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony