Recepce FIESTA, 120 cm (+ svítící varianta)

Cena za kus bez DPH
24 025 CZK
Cena za kus včetně DPH
29 070CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
29 070
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Základní barvy
Lakovaný plast
White LED
RGBW LED (Cable)
RGBW LED DMX (Cable)
RGBW LED (Battery)
RGBW LED DMX (Battery)
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
VONDOM - logo

Avantgardní španělský nábytek VONDOM Inovace, design a styl  Mladý, inovativní, dynamický a hlavně nepřehlédnutelný - to je nábytek od značky VONDOM. Značka o sobě hrdě hlásá...

DESIGN:
Archirivolto Design
Archirivolto Design

Archirivolto Design je průmyslové designérské a architektonické studio založené Claudiem Dondoli a Marco Poccim v roce 1983. Během studia architektury od začátku směřovali k umělecké...

Designová recepce FIESTA o šířce 120 cm

Funkčnost ukrytá v originálních křivkách


Unikátní recepce FIESTA šitá na míru letní zábavě a vyrobena z recyklovatelného polyethylenu představuje svobodu a nadšení ze dne stráveného večírku na pláži. Díky lehkosti tohoto materiálu se s recepcí snadno manipuluje a je nenáročná na údržbu. Model je k dostání v mnoha barevných variantách v matné i lesklé úpravě. Recepci lze zakoupit i se zabudovaným LED osvětlením pro vytvoření příjemné intimní atmosféry. Vnitřní číst lze dovybavit poličkami - možnost přiobjednat libovolné množství najdete v konfigurátoru. K dispozici je také zaoblené provedení nebo celý modulový systém, který nabízí možnost sestavit si recepci dle svých představ a na míru prostoru.


Svítící varianta

Chcete vašim prostorům dodat šmrnc? Model lze kromě klasické verze zakoupit také transparentní variantu s LED osvětlením. Všechny možné varianty společně s podrobnými informacemi naleznete v konfigurátoru Provedení - svítící varianta. Kromě klasického bílého světla (LED), máte na výběr i LED RGBW s ovladačem na změnu barev. Ten není součástí balení, lze ho zakoupit v doplňcích. Nevíte si rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat.

Veselí pod širým nebem

Pláže, mořské vlny, hudba a svěží drinky. I tak občas vypadá letní prázdninová zábava u moře. Právě atmosféra takových míst inspirovala italské designerské duo, které tvoří Claudio Dondoli a Marco Pocc. Podle nich bar FIESTA připomíná svobodu, s níž v mládí prožili radostné dny. V kolekci FIESTA se promítají jejích vzpomínky na pláže, které nebyly pokryty lidmi až do posledního zrnka písku a kde šlo hrát fotbal, aniž by to někomu vadilo. Nostalgie nám sice mládí nevrátí, vzpomínky ale díky ní můžeme sdílet u stylového baru.


Modely FIESTA v nekomplikovaném a funkčním provedení lze použít samostatně nebo je spojit ve větší celek. Propojením zaoblených recepcí vytvoříte například kruh - symbol čistoty. Kde bar umístit, to budete určitě nejlépe vědět sami. Doporučit můžeme kromě venkovních barů a restaurací také moderní interiéry. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1200
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 1150
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 1,48
Hmotnost produktu (kg) 54,5
Materiál polyethylen
Venkovní použití Ano

Katalog
VONDOM_GREEN.pdf
VONDOM_DAILY.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE