Sedací souprava - Lavice AND (+ svítící varianta)

Cena bez DPH
od 10 504 CZK
Cena včetně DPH
od 12 710CZK
Celková cena s DPH
12 710
 
prosím zvolte
Základní barvy
Lakovaný plast
White LED
RGBW LED (Cable)
RGBW LED DMX (Cable)
RGBW LED (Battery)
RGBW LED DMX (Battery)
prosím zvolte
Výrobce:
VONDOM - logo

VONDOM - Avantgardní, inovativní nábytek ze Španělska Mladý, inovativní, dynamický a hlavně nepřehlédnutelný - to je nábytek od značky VONDOM. Značka o sobě hrdě hlásá ,,WE ARE...

DESIGN:
Fabio Novembre
Fabio Novembre

FABIO NOVEMBRE se narodil v Lecce v roce 1966. V roce 1984 se přestěhoval do Milána, kde o čtyři roky později absolvoval architekturu na Politecnico. V roce 1993 žil v New Yorku, kde...

Vyberte si části produktu
Šířka (mm)1330
Hloubka (mm)650
Výška sedáku (mm)450
Celková výška (mm)450
Váha (kg)22
Objem (m³)0,53
Prvek II
Prvek IICena od 12 710 CZK
Šířka (mm)2180
Hloubka (mm)1850
Celková výška (mm)2340
Váha (kg)180
Objem (m³)4,52
Prvek I
Prvek ICena od 54 520 CZK

Abstraktní lavice AND

nejen na letní terasu

Okoukanému plastovému zahradnímu nábytku s krátkou životností dávno odzvonilo. Lavice AND je modulový systém, který se skládá ze dvou volitelně spojovatelných prvků. Pro španělského výrobce VONDOM jej navrhl americký designér Karim Rashid. Model zaujme svým nepřehlédnutelným organickým tvarem. Unikátní kousek ze 100% recyklovatelného polyethylenu je dostupný v pestré škále barevných provedení v matné a lakované úpravě. Lavice z odolného plastu je neskutečně univerzální a můžete ji umístit v exteriéru i interiéru. Vyjímat se bude na soukromé i hotelové terase, u bazénu, ale také v bistru nebo čekací hale.

Svítící varianta

Chcete vašim prostorům dodat šmrnc? Tento model lze kromě klasické verze zakoupit také v transparentní variantě s LED osvětlením. Všechny možné varianty společně s podrobnými informacemi naleznete v konfigurátoru viz Provedení - svítící varianta. Vybírat můžete mezi klasickým bílým světlem (LED) a LED RGBW s ovladačem na změnu barev. Možnost přikoupit praktický ovladač najdete v doplňcích.

Italský designér Fabio Novembre pracuje s velmi abstraktní formou, ve které se ukrývají hluboké myšlenky. Model AND znázorňuje koncept zvuku, který se šíří vzduchem, ale připomíná také hmotnou podobu DNA generace, která přijala soužití a popírala tyranii.

Zabudované LED osvětlení je charakteristické pro značku VONDOM a zajišťuje příjemnou atmosféru. Hledáte to pravé pro vaše prostory? S výběrem vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 2180
Hloubka (délka) (mm) 1850
Celková výška (mm) 2340
Hmotnost produktu (kg) 180
Objem balení (m3) 4,52
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál plast polypropylen
Venkovní použití Ano

Katalog
AND_MODULO_ALTO.pdf
3D prvky
AND_MODULO_ALTO.dxf
AND_MODULO ALTO.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE