ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO

Kvalitní posezení z Itálie

Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty. Více informací se dozvíte v našem článku.


Vysoká certifikovaná kvalita 

Nábytek Accento se vyznačuje dokonale upraveným povrchem. Dřevo je lakováno v různých přírodních odstínech: od nejjasnějších po tmavší, tak jak si to interiér žádá. Nejvyšší kvalitu hotového výrobku zajišťuje automatizovaný proces. Pro kvalitu je také stěžejní výběr materiálů, Accento zajišťuje pouze ty nejlepší materiály schopné plně vyjádřit hodnoty řemeslného zpracování a kreativity produktů. Čalounění je umění vyplývající z trpělivosti a zkušeností. Tkanina dřevo obléká do měkkého polstrování a dodává mu nádech elegance. Ze dřeva si Accento volí buk nebo dub, polstrování je poté z vysoce kvalitních látek z celé řady textur a barev. 

Každá židle nebo křeslo, ať vypadá sebejednodušeji, je ve skutečnosti komplexní sadou překližek, spojů a křivek, které musí dokonale sedět. Proto ve všech fázích dohlíží na výrobu zkušený odborník. Accento používá dřevo z kontrolovaného udržitelného lesnictví s certifikací FSC, respektuje ekosystém a místní komunity. Výrobky procházejí rozsáhlým interním a externím testováním v CATAS v souladu s mezinárodními standardy.

Zobrazit více
Gaber_Workspace Systems and Tables.pdf
Gaber_Seating.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Výška (barové židle)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Realizované projekty Accento


Značku Accento si oblíbilo mnoho provozovatelů restaurací a jiných služeb po celé Itálii, ale i ve světě. Prokazatelně dobrá kvalita a vynikající design jsou lákavou kombinací pro výběr nábytku. Níže si můžete prohlédnout, jak krásně a elegantně může nábytek Accento vypadat v realizacích. Pokud byste měli zájem nábytek použít ve vašich komerčních i bytových prostorech, neváhejte nás kontaktovat.


Zobrazit více