Křeslo SOPHIA - pevné/otočné

Cena za kus bez DPH
46 828 CZK
Cena za kus včetně DPH
56 662CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
56 662
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO Kvalitní posezení z Itálie Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou...

DESIGN:
Studio Tecnico Accento

Pevné/otočné křeslo SOPHIA

V centru pozornosti

Hledáte moderní, pohodlné a originální křeslo, která zaručeně neunikne pozornosti? Pevné/otočné čalouněné křeslo SOPHIA od ACCENTO bude pro vás tím pravým ořechovým. Jeho zaoblený tvar a výrazná podnož vyniknou zejména ve veřejných a komerčních prostorech. Čalounění si můžete vybrat v rozsáhlém katalogu odstínů a textilií, včetně kůže nebo vaší vlastní látky. Dřevěná podnož je na výběr v přírodním či mořeném buku. Nabízíme pevnou i otočnou variantu tohoto křesla. Styl a pohodlí, které si vaši hosté a klienti zaslouží!Accento - Kvalitní sezení z Itálie
 

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 740
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 710
Výška sedáku (mm) 430/440
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,56
Hmotnost produktu (kg) 25/37
Spotřeba látky / kůže 4,20/8 při objednávce min. 4 ks
Materiál buk, čalounění

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony