Otočná židle ALBERT ONE SB1 - s dřevěným opěrákem

Cena za kus bez DPH
21 087 CZK
Cena za kus včetně DPH
25 515CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
25 515
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
Výrobce:
ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO Kvalitní posezení z Itálie Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou...

DESIGN:
Werther Toffoloni
Werther Toffoloni

Werther Toffoloni se narodil v roce 1930 v Udine a studoval v Benátkách. Od počátku své kariéry vyučoval industriální plánování a pracoval v různých průmyslových odvětvích jako designer a...

Otočná židle ALBERT ONE SB1

Designová elegance

Albert je měkká čalouěná židle, kterou ale objímá pevná dřevěná skořápka. Díky svému minimalistickému designu a širkokým možnostem čalounění (židli lze čalounit látkou i kůží) si ji snadno přizpůsobíte jakémukoliv prostoru. Perfektní kombinace dřeva a čalounění dodává židli tu spránou míru elegance. Zaručeně bude vypadat skvěle doma, ale i v hotelech či restauracích. 

Accento - Kvalitní sezení z Itálie
 

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 560
Hloubka (délka) (mm) 520
Celková výška (mm) 830
Výška sedáku (mm) 490
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,31
Hmotnost balení (kg) 20
Spotřeba látky / kůže 1,10/2,06 při objednávce min. 4 ks
Materiál chrom, látka/kůže

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty