Židle ADAMO FRESATA otočná, s proševem

Cena za kus bez DPH
28 342 CZK
Cena za kus včetně DPH
34 294CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
34 294
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
Výrobce:
ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO Kvalitní posezení z Itálie Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou...

DESIGN:
Studio Tecnico Accento

Otočná židle ADAMO FRESATA s proševem

Dejte šanci barevným kombinacím

Taky milujete, když někam přijdete a můžete se uvelebit v pohodlné židli nebo křesle? Židle Adamo splňuje nejen požadavky skvělého designu, ale hlavně pohodlí. Základem je její velký sedák, do kterého se uvelebíte a nebudete chtít vstát. Za ocenění stojí také klasický nadčasový design, který je ideální pro prostory smluvního sektoru. U modelu Adamo Fresata lze totiž vybrat provedení sedáku i opěráku zvlášť, což vám otevře nevídané možnosti kombinování barev i materiálů. Čalounit se dá kůží nebo látkou (můžete dodat vlastní), podnož je z chromu. 

Kolekce Adamo & Eva 

Kolekce křesel inspirovaná biblickými postavami se skládá s velkých pohodlných křesel, které si můžete přizpůsobit podle svého vkusu a potřeb. Základ kolekce tvoří dva typy křesel - Adamo (bez područek) a Eva (s područkami), u kterých finální provedení je pouze a jen na vás. Máte na výběr z široké nabídky designových podnoží a povrchových úprav. Křeslo lze čalounit látkou nebo kůží.  

Accento - Kvalitní sezení z Itálie
 

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 610
Hloubka (délka) (mm) 640
Celková výška (mm) 820
Výška sedáku (mm) 460
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,35
Hmotnost balení (kg) 27
Spotřeba látky / kůže 2,20/4,11 při objednávce min. 4 ks
Materiál chrom, látka/kůže

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty