Akustická budka QUADRA QD SBG S - se sedátkem

Cena za kus bez DPH
148 580 CZK
Cena za kus včetně DPH
179 782CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
179 782
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
REMIX 2 SD
STEELCUT TRIO
OCEANIC
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

DESIGN:
Kasper Mose
Kasper Mose

Kasper Mose vystudoval Aarhus School of Architecture v roce 2008 na Institute for Design. Kasper získal zkušenosti v oboru především v předních dánských architektonických firmách, jako je...

Stylová akustická budka QUADRA QD SBG S se sedátkem

Nejlepší volba pro veřejné interiéry

Stylová akustická budka QUADRA QD SBG S se sedátkem nabízí efektivní a snadný způsob, jak rozbít konvence tradičních konferenčních a recepčních systémů. V dnešním světě plném ruchu a hluku každý hledá dobré místo pro práci, relaxaci a odpočinek, nebo jen pro to, aby se soustředil na důležitý rozhovor. Akustická budka QUADRA je kompletně soukromým místem pro setkávání. Lakovaná kovová konstrukce je na výběr ve vámi vybraném odstínu. Podlaha budky může být plstěná nebo dubová v různých provedeních. Uvnitř budky se nachází kompaktní sedátko. Stěny nábytku QUADRA jsou potaženy speciální akustickou netkanou textilií s pestrým portfoliem barevných variant, která zlepšuje komfort rozhovorů v kanceláři a snižuje hluk. Za příplatek lze samostatně kombinovat vnější a vnitřní provedení potahů a dalších čalouněných prvků. Mezi doplňkové příslušenství se řadí stojan na chytrá zařízení, kruhové mediaporty s napájecí zásuvkou či USB, LED osvětlení aktivované detektorem pohybu v rámci budky, bezdrátová nabíječka nebo čistička vzduchu. Přidat můžete také kolečka pro snadnou manipulaci s budkou. Pohodlí a výkonnost mohou konečně kráčet ruku v ruce! Pro více informací o možných konfiguracích a kombinacích čalounění nás kontaktujte.

Kolekce modulárních sedadel QUADRA

Praktická a odolná

QUADRA je systém modulárních sedadel, které nabízí téměř neomezené možnosti konfigurace. Z modulů lze vytvářet sestavy, které viditelně zlepší funkčnost místností, průchodů a vytvoří přátelská místa pro setkávání nebo rozhovory.

Akustika a biofilní design 

Proč je důležité držet se od hluku 

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1115
Hloubka (délka) (mm) 850
Celková výška (mm) 2210
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 1
Hmotnost produktu (kg) 247
Materiál kov, látka, dřevo, sklo

3D prvky
quadra - DWG_2D.zip
quadra - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty