Akustické křeslo QUADRA PHONEBOX PB

Cena za kus bez DPH
41 890 CZK
Cena za kus včetně DPH
50 687CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
50 687
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
REMIX 2 SD
STEELCUT TRIO
OCEANIC
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
VALENCIA
FIGHTER
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
REMIX 2 SD
STEELCUT TRIO
OCEANIC
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

DESIGN:
Kasper Mose
Kasper Mose

Kasper Mose vystudoval Aarhus School of Architecture v roce 2008 na Institute for Design. Kasper získal zkušenosti v oboru především v předních dánských architektonických firmách, jako je...

Stylové akustické křeslo QUADRA PHONEBOX PB

Nejlepší volba pro veřejné interiéry

Stylové akustické křeslo QUADRA PHONEBOX PB nabízí efektivní a snadný způsob, jak rozbít konvence tradičních konferenčních a recepčních systémů. V dnešním světě plném ruchu a hluku každý hledá dobré místo pro práci, relaxaci a odpočinek, nebo jen pro to, aby se soustředil na důležitý rozhovor. QUADRA není jen křeslo, ale soukromým místem pro setkávání. Konstrukce je na výběr v chromované nebo lakované kovové variantě a ve vámi vybraném odstínu. Elegantně štíhlá podnož je v přímém protikladu k robustní mase pohovky a stěny. Stěny nábytku QUADRA jsou potaženy speciální akustickou netkanou textilií s pestrým portfoliem barevných variant, která zlepšuje komfort rozhovorů v kanceláři a snižuje hluk. Samostatně lze vybrat vnější a vnitřní provedení potahů, a dokonce i sedák a opěrák křesla! Speciálními doplňky, které doporučujeme pořídit zejména pro komerční a veřejné interiéry či kancelář, jsou mediaporty s napájecí zásuvkou či USB nebo LED osvětlení aktivované detektorem pohybu v rámci budky. Pohodlí a výkonnost mohou konečně kráčet ruku v ruce! Pro více informací o možných konfiguracích a kombinacích čalounění nás kontaktujte.

Kolekce modulárních sedadel QUADRA

Praktická a odolná

QuUADRA je systém modulárních sedadel, které nabízí téměř neomezené možnosti konfigurace. Z modulů lze vytvářet sestavy, které viditelně zlepší funkčnost místností, průchodů a vytvoří přátelská místa pro setkávání nebo rozhovory.

Akustika a biofilní design 

Proč je důležité držet se od hluku 

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 750
Hloubka (délka) (mm) 720
Celková výška (mm) 1650
Výška sedáku (mm) 450
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 1
Hmotnost produktu (kg) 77
Materiál kov, látka

3D prvky
quadra - DWG_2D.zip
quadra - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty