Dvojmístná sedačka LEGVAN

Cena za kus bez DPH
21 150 CZK
Cena za kus včetně DPH
25 592CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
25 592
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
KEIMO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
VALENCIA
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
Kůže zákazníka
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Moderní dvojmístná sedačka LEGVAN

Vybudujte si svůj interiér 

Moderní dvojmístná sedačka LEGVAN je příjemnou pohovkou doplňující stejnojmennou modulární kolekci. Vyznačuje se většími plochami sedáků i opěráků, které uživatelům dodávají pocit klidu, neutralizují napětí spojené s velkým počtem lidí, kteří se pohybují ve veřejných interiérech a zároveň vytváří tak akorát místa mezi lidmi, kteří se navzájem neznají. Pro ultimátní komfort disponuje také prostornými područkami. Sedačka stojí na vysoké lakované kovové nebo chromové ližinové podnoži v barevném provedení dle výběru. Zakončena je plstěnými kluzáky, které vaši chrání podlahu před poškozením. Dvoumístnou pohovku lze čalounit látkou z rozsáhlého vzorníku značky Bejot. Potřebujete k sobě spojit více komponentů z modulární kolekce LEGVAN? Přiobjednejte si důmyslnou kovovou spojku. Pro jakékoli dotazy ohledně možností konfigurace nás neváhejte kontaktovat.

Kolekce modulárního sedacího nábytku LEGVAN

LEGVAN je snad nejikoničtější kolekcí modulárních pohovek, které značka Bejot navrhla. Kolekce je určena pro kancelářské a veřejné interiéry. Široká škála nabídky modulů umožňuje volně vytvářet nejrůznější prostorová řešení, která budou vyhovovat nejrůznějším interiérům. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1435
Hloubka (délka) (mm) 785
Celková výška (mm) 750
Výška sedáku (mm) 460
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,9
Hmotnost produktu (kg) 36
Materiál látka/kůže, kov

3D prvky
legvan - DWG_2D.zip
legvan - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty