Stůl LEGVAN TS1

Cena za kus bez DPH
7 910 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 571CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 571
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Stylový stůl LEGVAN TS1

Vybudujte interiér podle svých představ

Stylový stůl LEGVAN TS1 v moderním stylu doplňuje stejnojmennou kolekci modulárního sedacího nábytku vhodného do kanceláří nebo veřejného prostoru. Spolu s dalšími modulárními prvky kolekce LEGVAN můžete vytvářet sedací sestavy podle vašich představ a potřeb. Stůl stojí na vysoké ližinové podnoži z lakovaného kovu ve vybraném odstínu nebo v chromové variantě. Obdélníková stolová deska s bezpečně zaoblenými rohy je zhotovena ze dřeva v provedení, které si vyberete v konfigurátoru. V případě dotazů ohledně možných konfigurací stolu nás neváhejte kontaktovat.

Kolekce modulárního sedacího nábytku LEGVAN

LEGVAN je snad nejikoničtější kolekcí modulárních pohovek, které značka Bejot navrhla. Kolekce je určena pro kancelářské a veřejné interiéry. Široká škála nabídky modulů umožňuje volně vytvářet nejrůznější prostorová řešení, která budou vyhovovat nejrůznějším interiérům. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Šířka (mm) 1300
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 410
Hmotnost produktu (kg) 18
Materiál dřevo, kov

3D prvky
legvan - DWG_2D.zip
legvan - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty