Pouf CUBE 695

Cena za kus bez DPH
5 190 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 280CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 280
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
KEIMO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
VALENCIA
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
prosím zvolte
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Moderní pouf CUBE 695

Dejte prostoru další rozměr 

Moderní pouf CUBE 695 je jedním z příspěvků do kolekce minimalistickývh poufů, jež dodávají kancelářím závan svěžesti. Poufy jsou k mání v několika různých velikostech. Perfektní univerzální styl poufu umožňuje jeho využití v nejrůznějších typech interiérů, kde působí vícerozměrným efektem. Využijete jej k variabilnímu sezení, jako podnožku ke křeslu nebo coby odkládací plochu. Zapomeňte na škrábance na podlaze. Poufy CUBE jsou pevné a lehké, což umožňuje jejich snadné přemístění. Nožičky hliníkové konstrukce jsou zakončeny kluzáky z černého plastnu nebo hliníku s ABS krytem nebo filcem, které zabraňují poškrábání země. Čalounění konstrukce si vyberete dle vlastní preference a potřeby z pestrého vzorníku látek Bejot. Model navrhl designér Dymitr Malcew.

Ergonomický a funkční nábytek BEJOT

Společnost Bejot tvoří nábytek, který je  plně ergonomický a funkční. Díky úzké spolupráci s vědeckými institucemi z oblasti akustiky a ergonomie firma získala jedinečné know-how pro výrobu plně ergonomického funkčního nábytku. Posláním společnosti je vytvořit harmonický vztah mezi člověkem a prostorem, ve kterém pobývá. Neméně důležitým cílem je pak zachytit krásu i v objektech denní potřeby tím, že se u jednotlivých produktů naváže dialog mezi formou a funkčností. Ve společnosti Bejot má člověk zásadní význam, prioritou jsou jeho potřeby, pohodlí a smysl pro estetiku. V moderním modelu práce je v popředí vytváření přívětivých prostor pro učení, práci a odpočinek.

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 695
Hloubka (délka) (mm) 425
Celková výška (mm) 410
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,1
Hmotnost produktu (kg) 13
Materiál látka/kůže, kov

3D prvky
cube - DWG_2D.zip
cube - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Pouf CUBE R 425

Pouf CUBE R 425

BEJOT5 445 CZK
Pouf CUBE 965

Pouf CUBE 965

BEJOT7 006 CZK
Pouf CUBE 425Pouf CUBE 425

Pouf CUBE 425

BEJOT4 767 CZK