Pouf CUBE R 425

Cena za kus bez DPH
4 500 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 445CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 445
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
KEIMO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
VALENCIA
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Moderní pouf CUBE R 425

Dejte prostoru další rozměr 

Moderní pouf CUBE R 425 je jedním z příspěvků do kolekce minimalistickývh poufů, jež dodávají kancelářím závan svěžesti. Poufy jsou k mání v několika různých velikostech. Perfektní univerzální styl poufu umožňuje jeho využití v nejrůznějších typech interiérů, kde působí vícerozměrným efektem. Využijete jej k variabilnímu sezení, jako podnožku ke křeslu nebo coby odkládací plochu. Zapomeňte na škrábance na podlaze. Poufy CUBE jsou pevné a lehké, což umožňuje jejich snadné přemístění. Nožičky hliníkové konstrukce jsou zakončeny univerzálními dvojitými kolečky pro ještě snadnější manipulaci s poufem. Čalounění konstrukce si vyberete dle vlastní preference a potřeby z pestrého vzorníku látek Bejot. Model navrhl designér Dymitr Malcew.

Ergonomický a funkční nábytek BEJOT

Společnost Bejot tvoří nábytek, který je  plně ergonomický a funkční. Díky úzké spolupráci s vědeckými institucemi z oblasti akustiky a ergonomie firma získala jedinečné know-how pro výrobu plně ergonomického funkčního nábytku. Posláním společnosti je vytvořit harmonický vztah mezi člověkem a prostorem, ve kterém pobývá. Neméně důležitým cílem je pak zachytit krásu i v objektech denní potřeby tím, že se u jednotlivých produktů naváže dialog mezi formou a funkčností. Ve společnosti Bejot má člověk zásadní význam, prioritou jsou jeho potřeby, pohodlí a smysl pro estetiku. V moderním modelu práce je v popředí vytváření přívětivých prostor pro učení, práci a odpočinek.

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 425
Hloubka (délka) (mm) 425
Celková výška (mm) 410
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,08
Hmotnost produktu (kg) 8,5
Materiál látka/kůže, kov

3D prvky
cube - DWG_2D.zip
cube - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Pouf CUBE 425Pouf CUBE 425

Pouf CUBE 425

BEJOT4 767 CZK
Pouf CUBE 965

Pouf CUBE 965

BEJOT7 006 CZK
Pouf CUBE 695

Pouf CUBE 695

BEJOT6 280 CZK