Barová židle DOLL 557

Cena za kus bez DPH
8 424 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 193CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 193
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Emilio Nanni
Emilio Nanni

Emilio Nanni vystudoval architekturu ve Florencii. Vyučoval na různých katedrách architektury a designu v Itálii. Založil studio Emilio Nanni | ENa + d | zaměřené na design, architekturu,...

Designová barová židle DOLL 557

Dřevěná barová židle DOLL z mořeného bukového dřeva si získá nejen milovníky minimalismu. K dispozici je také lakovaná varianta, kterou nabízíme v pestré škále barevných provedení. Díky odolnosti těchto modelů můžete různými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér restaurace či bistra. Jistě oceníte možnost kombinovat barovou židli s ostatními modely DOLL ve stejném designu.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Variabilní kolekce DOLL

Rozsáhlá kolekce Doll od italského výrobce Billiani obsahuje židle, křesla, barovou židli a stůl. Každý model je vybaven masivními bukovými nebo kovovými rámy. Dřevěná sedadla a opěradla jsou vyrobena z mořeného nebo lakovaného dřeva a lze je doplnit o čalounění.

Pro velký uspěch se kolekce Doll rozšířila o nový model: Doll Lounge - salónní verzi, která doplňuje již tak velkou řadu židlí, stoličky a stolu. Stejně jako u předchozích verzí se vyznačuje jemnými a svůdnými konturami, které mu dodávají plynulý vzhled, což je zdůrazněno také polstrováním sedáku a opěradla. Tato všestranná židle vyrobená ze dřeva je vhodná k vybavení elegantních i neformálních prostor.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 460/485
Hloubka (délka) (mm) 380/500
Celková výška (mm) 1075
Výška sedáku (mm) 800
Hmotnost produktu (kg) 6,1
Objem balení (m3) 0,29
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Mořené bukové dřevo

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf
3D prvky
Billiani - Doll 3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE