Barová židle W. 607

Cena za kus bez DPH
10 882 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 167CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
13 167
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

Rodinný nábytek BILLIANI  Italská tradice pro váš domov  Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které...

DESIGN:
Fabrizio Gallinaro
Fabrizio Gallinaro

Fabrizio Gallinaro se narodil v roce 1966 a v roce 1994 absolvoval architekturu na univerzitě v Benátkách. Svou kariéru zahájil jako designér ve spolupráci s Wertherem Toffolonim a v průběhu...

Dřevěná barová židle W. 607

Designová barová židle W. 607 z mořeného bukového dřeva si získá srdce milovníků jednoduchého, ale originálního designu. Charakteristickým znakem tohoto modelu je obloukový opěrák z jených příček. Kromě přírodních odstínů nabízíme také lakování v pestré škále barev. Díky odolnosti těchto modelů můžete různými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér kanceláře, hotelu, restaurace či bistra. Jistě oceníte možnost kombinovat židli s ostatními modely W. ve stejném designu. Možnost přikoupit polštář KISSEN W. 607.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Když méně je více

Řada židlí a křesel W. je výsledkem paradigmatu designu - toho, který říká, že „odčítání přidává na hodnotě“, tedy že „méně je více“. Elegantnnost a minimalismus jednotlivých prvků vytváří kontrast s nádhernou strukturou dřeva, které je k dispozici v přírodním i lakovaném provedení v různých barvách. Židle byla vyrobena s pečlivým dodržováním tloušťky, úhlů a propojení všech částí tak, aby byl výsledkem vyvážený a harmonický design.


Při své reinterpretaci toho, co je pravděpodobně nejrozšířenějším typem židle v historii designu, chtěl návrhář Fabrizio Gallinaro dát židli moderní vzhled. V nabídce jsou židle, barová židle, křeslo a houpací křeslo. Přikoupit lze také polštář. Hmatatelným výsledkem je sedadlo charakterizované silným smyslem pro historii, které má současně zcela moderní vzhled. Řada roku 2015 zahrnuje nové verze W. 603 a W. 604, představované jako lounge a houpací křeslo.

Rám z masivního bukového dřeva je mořený nebo lakovaný v různých barvách RAL nebo NCS dle aktuální nabídky. volitelně lze přiobjednat pohodlné odnímatelné látkové polštáře.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 580
Hloubka (délka) (mm) 395/510
Celková výška (mm) 950
Výška sedáku (mm) 750/780
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,34
Hmotnost produktu (kg) 7,7
Materiál Mořené bukové dřevo

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf
3D prvky
Billiani - W 3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Dřevěná židle W. 603

Dřevěná židle W. 603

BILLIANI12 554 CZK
Doprava zdarma
Dřevěná židle W. 605

Dřevěná židle W. 605

BILLIANI10 084 CZK
Doprava zdarma
Dřevěná houpací židle W. 604
Doprava zdarma
Dřevěné křeslo W. 606

Dřevěné křeslo W. 606

BILLIANI14 378 CZK
Doprava zdarma
Dřevěné houpací křeslo W. 608
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE