Dřevěná židle GREEN 001

Cena za kus bez DPH
7 020 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 494CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
16 988
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Francesco Faccin
Francesco Faccin

Francesco Faccin se narodil v roce 1977. Po téměř dvouleté spolupráci s Enzo Marim začal v roce 2004 spolupracovat s Fracescem Rivoltou. V roce 2007 založil vlastní studio v Miláně. V letech 2009...

Dřevěná židle GREEN 001

Stohovatelná židle GREEN z mořeného jasanového dřeva se stane pohodlným a estetickým prvkem moderního interiéru. Kromě přírodních odstínů nabízíme také lakování v pestré škále barev. Díky vysoké kvalitě a odolnosti těchto modelů můžete různými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér kanceláře, hotelu, restaurace či bistra. Jistě oceníte možnost kombinovat židli s ostatními modely GREEN ve stejném designu.

Návrat do 30. let

Kolekce židlí GREEN zaujme svou zjevnou jednoduchostí, která je ztělesněním jedinečné propracovanosti vytvořené z konkrétních funkčních potřeb. Základu židle nechybí konstrukční prvky a složené křivky. Opěradla působí útulně a tvar sedadla podporuje praktičnost tohoto modelu, a to i ve veřejném prostředí, kde je stohování skutečným plusem.

S odkazem na severské židle 30. let navrhl designer Francesco Faccin protáhlé nohy. Green se tak stává židlí, ve které se protiklady navzájem tlumí a kontrast je vyřešen v rafinovaném, intimním světě ze dřeva.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 480
Hloubka (délka) (mm) 360/460
Celková výška (mm) 800
Výška sedáku (mm) 465
Hmotnost produktu (kg) 6,7
Objem balení (m3) 0,29
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 4

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf
3D prvky
Billiani - Green 3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE