Dřevěná židle WHITE 130

Cena za kus bez DPH
10 166 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 301CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
24 602
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Harri Koskinen
Harri Koskinen

Harri Koskinen je finský designer, který se narodil v roce 1970 ve finské Kartsule. Studoval na Institutu umění a designu v Helsinkách. Kiskinen je pravděpodobně známý především díky Block Lamp –...

Dřevěná židle WHITE 130

Stohovatelná celodřevěná židle WHITE z mořeného jasanového dřeva si získá srdce milovníků jednoduchého, ale originálního designu. Díky odolnosti těchto modelů můžete různými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér kanceláře, hotelu, restaurace či bistra. Jistě oceníte možnost kombinovat židli s ostatními modely WHITE ve stejném designu.

Kolekce White

Designer Harri Koskinen se inspiroval severským designem šedesátých let. Vychází ze studia historických konceptů v designu židlí, toužil ale přidat současný jazyk a použít pokročilé výrobní techniky. Výsledkem je model s charakteristickou robustní podnoží, která se zvedá z klasických 3 cm silných na 4 cm, a velkými a měkkými tvary. Kolekce White je vyrobena z jasanového dřeva v provedení s područkami i bez, obě varianty jsou k dispozici s čalouněním aplikovaným přímo na horní část dřevěného sedadla. Stohovatelnost usnadní přemísťování či uskladnněí židlí.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 440/550
Hloubka (délka) (mm) 400/495
Celková výška (mm) 775
Výška sedáku (mm) 460
Hmotnost produktu (kg) 7,2
Objem balení (m3) 0,35
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 4
Materiál Mořené jasanové dřevo

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE