Kulatý stůl PUCCIO 719

Cena za kus bez DPH
7 852 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 501CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 501
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
BILLIANI - logo

BILLIANI - více než stoletá rodinná historie Společnost BILLIANI je jedním z lídrů mezi italskými výrobci známými pod označením „triangolo della sedia" , které chrakterizuje...

DESIGN:
Emilio Nanni
Emilio Nanni

Emilio Nanni vystudoval architekturu ve Florencii. Vyučoval na různých katedrách architektury a designu v Itálii. Založil studio Emilio Nanni | ENa + d | zaměřené na design, architekturu,...

Minimalistický kulatý stůl PUCCIO 719

Minimalistický stolek PUCCIO s kovovou podnoží a kulatou deskou z mořeného jasanového dřeva našel inspiraci v kasické stoličce na dojení, ale skvěle zapadne do moderního interiéru. K dispozici je také lakovaná varianta, kterou nabízíme v pestré škále barevných provedení. Standardní varianty barvy lakované podnože: bílá, černá, červená. Při objednávce 10 ks a více možnost výběru barvy RAL mimo uvedené standardní varianty na vyžádání. Díky odolnosti těchto modelů můžete barevnými kombinacemi oživit nejen vaši domácnost, ale také interiér restaurace či bistra. Jistě oceníte možnost kombinovat s ostatními modely PUCCIO ve stejném designu.

Stolička na dojení v novém kabátě

Na hranici mezi pamětmi a současným designem kolekce Puccio od italského výrobce Billiani téměř ironicky vychází z ikoničnosti stoličky na dojení. Vznikla tak kolekce nábytku, která nabízí neformální řešení pro kavárny a další společenská místa. Řada Puccio zahrnuje minimalistické stoličky a malé stolky různých výšek a několik lavic nejrůznějších délek. Je k dispozici ve dvou variantách: provedení ze dřeva nebo s kovovými základnami a dřevěnou deskou.

Modely nabízíme v několika provedení. Rám je vyroben z mořeného nebo lakovaného masivního jasanu s deskou z mořeného nebo lakovaného masivního jasanu. Navíc je možné objednat lakovanou ocelovou vyrovnávací podložku. Další variantou je rám z lakované oceli s chromovanou, uhlíkovou, měděnou, mosaznou a deskou z mořeného nebo lakovaného masivního popela.

Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost podloženou certifikátem CATAS. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 600
Hloubka (délka) (mm) 600
Celková výška (mm) 620
Hmotnost produktu (kg) 7,4
Objem balení (m3) 0,14
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 600
Maximální rozměr / průměr stolové desky 600

Katalog
Billiani - Catalogue 2020 Beyond Belonging.pdf
Billiani-2019-A-new-touch.pdf
Billiani-Catalogo.pdf
Billiani-Catalogo-2020-Beyond-Belonging.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Dřevěný kulatý stůl PUCCIO 718
Doprava zdarma
Dřevěný kulatý stůl PUCCIO 717
Doprava zdarma
Multisedák PUCCIO 716

Multisedák PUCCIO 716

BILLIANI15 966 CZK
Doprava zdarma
Dřevěná stolička PUCCIO 710
Doprava zdarma
Samostatný kulatý stůl PUCCIO 720
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE