Komoda Amsterdam

 
Výrobce:
BONTEMPI - logo

O společnosti BONTEMPI Tradice od roku 1963 U zrodu nábytkářské společnosti Bontempi stáli dva muži - Alessandro a Giancarlo Bontempi . Jejich podnikání vzkvételo a v roce...

DESIGN:
Bontempi Casa Team
Bontempi Casa Team

Our objective is achieving EXCELLENCE in every single thing we do, the continuous improvement of our quality standards, that reflects the Made in Italy EXCELLENCE. Every single day we work on new...

Komoda Amsterdam

Komoda Amsterdam od světoznámé italské společnosti Bontempi Casa se dlouhodobě drží na předních příčkách nábytkářské hitparády celé střední Evropy. Úžasný moderní design dýchající luxusem s kapkou historie přenese do vašeho interiéru pravou italskou eleganci!


Špičkový materiál


Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz. Informace využívaných o materiálech naleznete ZDE.

  • Horní, boční a čelní panely komody jsou vyrobené z dubu, jilmu nebo z lakovaného dřeva (v pískové a bílé barvě). Vnitřní úprava komody je v matně lakovaném dřevě v mnoha barevných provedeních.
  • Police uvnitř komody jsou vyorbené z čirého skla.
  • Komoda je vybavena otevíracím systémem "push-pull".

Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Rozměry

Komoda je k dostání v následujících výškách:

  • 72 cm
  • 83 cm

A délkách:

  • 195 cm
  • 260 cm

Doporučujeme


Komodu Amsterdam využijete zejména v jídelnách, obývacích pokojích, halách, kancelářích, ale i v ložnici či pracovnách. Komody od značky Bontempi se skvěle kombinují se stoly téže značky.


Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Šířka (mm) 2600
Hloubka (délka) (mm) 530
Celková výška (mm) 830
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 79
Počet kusů v balení 1
Objem balení (m3) 1,45
Materiál Lakované dřevo, dýha jilm a dub
Katalog
AMSTERDAM.pdf
3D prvky
Amsterdam 15.20 L002 L079.zip
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE