Nástěnný akustický panel BEMOLLE

Cena za kus bez DPH
25 482 CZK
Cena za kus včetně DPH
30 833CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
30 833
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Velvet
Výrobce:
CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI  Patentované technologie pro práci Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi...

DESIGN:
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini

V roce 1959 vystudoval Milánskou polytechniku a začal spolupracovat s Marcellem Nizzolim. Byl jedním ze zakladatelů hnutí zvaného radikální design, vyznačujícího se využíváním pestrých barev,...

Nástěnný akustický panel BEMOLLE

Tajemný pohlcovač zvuku

Designový akustický panel BEMOLLE pohltí zvuk díky technologii SNOWSOUND®-fiberz textilních vláken. Jedná se o inovativní způsob, jak optimalizovat akustický komfort. Designové akustické látky DIESIS jsou připevněny ke stojanu. Panel Diesis dováváme v rozměrech: 105 x 25 x 240 cm a vybírat můžete ze čtyř barevných provedení. K uchycení slouží konstrukce z černé epoxidové oceli. Stěnová upevňovací konstrukce je složená ze dvou prvků: desky, která má být připevněna ke zdi (ve tvaru L) z oceli o tloušťce 3 mm, a rámu. Rám je tvořen z ocelového podstavce o tloušťce 3 mm s jednou svařovanou tvarovanou konstrukcí pro podepření tkaniny vyrobené z oceli o tloušťce 4 mm. Tkanina je připevněna ke konstrukci pomocí speciálních ocelových háčků. Rám a deska, oba potažené epoxidovým práškem, se spojí pomocí speciálních šroubů.

Diesis a Bemolle - záhadné fenomény ve světě akustického designu

Italská značka Caimi Brevetti neustále pokračuje ve výzkumu v oblasti akustického designu. Jejich důsledný přístup vedl k vývoji technologií, jako je právě Snowsound®-Fiber, ka které jsou založeny produkty Diesis a Bemolle - panely pohlcující zvuk s černými lesklými ocelovými samonosnými konstrukcemii. Skládají se z měkkých polyesterových vláken se stříbrnými ionty, které jsou ohnivzdorné a bakteriostatické. Interakce mezi speciálními akustickými vlákny a uspořádáním objektů umožňuje snížit nepříjemný zvukový dozvuk v prostředí. Kolekce Diesis a Bemolle pro Caimi navrhli designeři Alessandro a Francesco Mendini. V čem jsou inovativní? Vlákna, z nichž jsou tyto komponenty vyrobeny, zvyšují míru absorpce zvuku, protože křivky nebo válce jsou založeny na přesných poměrech a měření za účelem získání ideálního počtu vrstev vláken.

V horní části těchto netradičních panelů jsou železné prvky zvláštního tvaru, které umožňují vláknům viset tak, aby vypadaly jako závěsy. Vizuální měkkost těchto komponent připomíná jemnost textilního nábytku. Komponenty Diesis (Sharp) a Bemolle (Flat) jsou modulární a lze je vyrobit ve velikosti, která optimalizuje jejich výkon. Často visí ve vzduchu a vypadají poměrně záhadně, protože jsou v akustické sféře opravdu novým, neobvyklým úkazem.

Prvotřídní design i funkčnost do kanceláře i bydlení

Italská značka Caimi Brevetti se pohybuje na trhu již od roku 1949 a patří mezi špičkové výrobce nábytku nejen do kanceláří a komerčních prostor. Rozeznatelný design i technologické zpracování přináší originální řešení do interiérů po celém světě. Pyšní se řadou patentovaných produktů, ocenění za design a mezinárodním uznáním. Ve společnosti dbají i na udržitelnost, pokud je to tedy jen trochu možné, k výrobě nábytku používají recyklovatelný materiál.

Specialista nejen na akustiku


Italská společnost Caimi Brevetti se již od roku 1949 specializuje na výrobu košů na tříděný odpad, věšáků a dělících či informačních systémů. V roce 2012 vytvořila patentovanou technologii a první produkty Snowsound, které díky materiálům s proměnlivou hustotou umožňují diferencovaně pohlcovat dozvuk na různých frekvencích. Caimi se díky neustálému výzkumu a vývoji stalo předním hráčem na poli akustických řešení.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1050
Hloubka (délka) (mm) 250
Celková výška (mm) 2400
Záruka (měsíce) 24
Materiál Látka, kov

Katalog
1_Snowsound Catalogue.pdf
Bemolle - Specification.pdf
BEMOLLE_GREENGUARD Gold Certification.pdf
Caimi_katalog_Snowsound.pdf
3D prvky
bemolle_CAD.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony