Policová sestava BIG WALL 11

Cena za kus bez DPH
22 464 CZK
Cena za kus včetně DPH
27 181CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
27 181
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CAIMI BREVETTI - logo

CAIMI BREVETTI - Designový nábytek do kanceláře Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi originální. Firma se zaměřuje...

Policová sestava BIG11

Multifunkční variabilní systém úchytek, držáků a polic o rozměru 80 x 31 x h. 106,5 cm z extrudovaného hliníkuje dostupný v bílém provedení. Umožňuje vytváření vlastních kombinací přesně na míru danému prostoru. Model připomíná trendy industriální styl, ale nalezne využití takřka všude od firemního prostředí po domácnost. Funguje jako univerzální systém polic, který navíc působí velmi esteticky. Není divu, že tento neuvěřitelně všetranný produkt byl oceněn Premio XXI Compasso d’Oro ADI 2008.

Multifunkční systém polic Big

Big je kolencí policových systémů charakteristická robustními sloupky s extrudovanými hliníkovými a ocelovými policemi se zahnutým okrajem. Pro italskou značku Caimi Brevetti ji navrhl esign Marc Sadler. Díky svým vlastnostem jsou knihovny a policové sestavy Big lze nastavit do několika podob dle vašich preferencí. Víceúčelový policový systém BIG je určen k vytváření sestav nábytku pro bytové interiéry (BIG HOME) stejně tak jako pro kanceláře (BIG OFFICE) nebo obchody (BIG SHOP).

Jedná se o kombinaci formální čistoty a technologické stránky, což vede k nadčasovému systému, který skvěle zapadne kdekoli: v moderním, hi-tech, klasickém nebo historickém kontextu. Typickým prvkem pro tuto kolekci je tloušťka ocelových polic a její tvarované hliníkové sloupky.

Exkluzivní patentovaný systém zavěšení polic na sloupky, po kterém se mechanismy stanou neviditelnými, je zcela jedinečný. Výsledkem je harmonický, minimalistický a elegantní úložný systém. Dodáváme jej v různých výškách. Police nabízíme ploché, šikmé nebo v kapesním formátu. Na výběr je také široká škála příslušenství, jako jsou komody a zarážky na knihy.

Big je řadou flexibilních systémů, které lze použít ve různých typech nastavení a konfigurací. S výběrem toho pravého modelu vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 310
Celková výška (mm) 1065
Záruka (měsíce) 24

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE