Stojan na časopisy FOCUS

Cena za kus bez DPH
50 573 CZK
Cena za kus včetně DPH
61 193CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
61 193
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CASCANDO

CASCANDO pro byt i kancelář Stylové doplňky interiéru Cascando je rychle rostoucí holandská společnost, jejíž hlavní vizí je vytvářet pozitivní a harmonické prostředí, ve...

DESIGN:
Gerald Brandstatter
Gerald Brandstatter

Gerald Brandstätter je skutečný kosmopolitní designer: narodil se ve Švýcarsku rakouskému otci a holandské matce. Poté, co studoval na School of Design v Curychu, pokračoval ve studiu na Art...

Designový stojan na časopisy FOCUS

Všechno pěkně na očích 

Tiskoviny, letáčky, plány, To Do listy i knížky – všechno, co chcete mít v kanceláři hezky na očích si zaslouží důstojné místo k uložení či vystavení. Designový stojan FOCUS je tím pravým pomocníkem, vyznačuje se oblými tvary. Police, které lze namontovat v horizontální nebo šikmé poloze, nabízejí dostatek prostoru pro brožury i knihy. Kovový rám i podnož jsou vyrobeny z oceli a jsou k dispozici v bílé nebo stříbrnošedé práškové barvě. Kromě kanceláří najde stojan FOCUS místo v komerčních i veřejných prostorech nejrůznejšího druhu. Prezentujte sebe i svou práci na úrovni!

Moderní pracovní prostředí snů


Strohá kancelář zahalená do nudných odstínů? Tento koncept u nizozemské značky CASCANDO rozhodně nečekejte! Tato značka dokazuje, že i kancelářské prostory mohou zazářit v hravých barvách a zároveň dokonale reprezentovat, být stylovými designovými místy, kde není nouze o inspiraci, dobré nápady přichází samy a v nichž panuje pohoda a dobrá nálada. Vybavte svůj pracovní prostor prakticky, funkčně a zároveň maximálně atraktivně se sedacím nábytkem, stoly, nástěnnými i stolními panely a dalšími doplňky – dopřejte si jednoduše moderní pracoviště snů!


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 400
Hloubka (délka) (mm) 500
Celková výška (mm) 1880
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakovaný kov

Katalog
CAS_catalogus-2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Věšák FOCUSVěšák FOCUS

Věšák FOCUS

CASCANDO50 181 CZK