ČILEK

Dětský a studentský nábytek ČILEK

Pokojíček pro kluky i holky


Dětský pokoj, ten je tím nejdůležitějším místem každého dítěte. Ať už se jedná o malého prcka, nebo dospívajícího studenta. Rodinná firma Čilek se specializuje na hravý a originální nábytek, se kterým vytvoříte pokojíčky podle představ vašich ratolestí. Princezna, pirát, závodník Formule 1. Čilek zvládne ubytovat i ty nejbláznivější sny a vytvoří prostory potřebné jak pro studium, tak pro hru a zábavu. Ponořte se i vy do světa fantazie, kde žádný nápad není příliš bláznivý.O společnosti Čilek 


Firma Čilek byla založena v roce 1996 v Turecku jako čistě rodinná firma. V rámci konceptu Cilek Room vystavuje dětský nábytek a doplňky v obchodech po celém světě. V současné době se pyšní více než 500 obchody na 5 kontinentech v 71 zemích. Čilek se neustále rozrůstá a jeho cílem je zdvojnásobit počet obchodů. Značka se také snaží být šetrná k životnímu prostředí. Suroviny potřebné pro výrobu nábytku pochází z přírodních zdrojů a dodržují všechny právní předpisy. 


Proč si nábytek Čilek zamilujete i vy? Zajisté oceníte kvalitu materiálů i provedení, nadčasovost v designu i ergometrii, funkčnost i originální design, který nadchne vaše nejmenší a vykouzlí jim úsměv na tváři. Bezpečnost produktů je podložena GS certifikací a na nábytek získáte záruku na 5 let.Designérský tým Čilek 


Čilek Design Hub je první firmou, která získala Design Center schválený Ministerstvem vědy, průmyslu a technologie. A co to tedy vlastně je? Jedná se o centrum designu, které je složeno z architektů, grafiků a designérů, kteří společně pod jednou střechou vytvářejí produkty pro děti a dospívající. Jejich heslo Vyrábět sny se odráží v každém kousku firmy Čilek.Od kojenců ke studentům


Firma Čilek se specializuje na nábytek pro věkovou kategorii 0 až 26 let a vyrábí také doplňky do dětských a studentských pokojů jako jsou koberce, bytový textil či osvětlení. 


Kojenecké pokoje (0-3 roky)

Bezpečnost. Ta je u dětských pokojů nejdůležitější, a proto Čilek dbá na to, aby byly všechny materiály i konstrukce nezávadné a splňovaly všechny standardy kvality. Design interiérů je šitý na míru podle vašich představ a potřeb.


Dětské pokoje (3-12 let)

V tomto věku se děti rozvíjejí a hledají, co se jim samotným líbí. Proto jsou pokoje pro tuto věkovou kategorii designové a hravé. Najdete tu výrazné bláznivé barvy, ale i tlumené tóny a pastelové barvy.


Pokoje pro teenagery (12-18 let)

Vkus teenagerů se mění ze dne na den. Velkou roli v tom hrají přátelé a koníčky, a proto je nábytek vytvořen v neutrálních tónech, které se dají hladce kombinovat s designovými doplňky. Ty pak můžete podle nálady měnit.


Pokoj pro studenty (18-26 let)

V pokoji pro studenty hraje ústřední roli funkční nábytek, který umožní všem studentům naplno se soustředit na učení. Designové provedení ale nezůstává v pozadí, pouze se bláznivé kousky postupně mění na více nadčasové a minimalistické. 

Zobrazit více
Čilek - Katalog.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Materiál - Sedák
Materiál (tkaniny)
Materiál matrace
Materiál potahu (matrace)
Doplňkové zpracování potahu (matrace)
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ nábytku
Velikost (rošt postele)
Typ (dekorace a doplňky)
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ svítidla
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Typ postelí
Ostatní
Velikost (koberce)
Tvar (koberce)
Typ (zrcadla)
Tvar (zrcadla)
Typ (věšáky, háčky)
Typ matrace
Rozměry (matrace)
Výška (matrace)
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Materiál - Sedák:
Materiál (tkaniny):
Materiál matrace:
Materiál potahu (matrace):
Doplňkové zpracování potahu (matrace):
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ nábytku:
Velikost (rošt postele):
Typ (dekorace a doplňky):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ svítidla:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Typ postelí:
Ostatní:
Velikost (koberce):
Tvar (koberce):
Typ (zrcadla):
Tvar (zrcadla):
Typ (věšáky, háčky):
Typ matrace:
Rozměry (matrace):
Výška (matrace):
Počet produktů  
Seřadit