Stolní lampa GLOBUS

Cena za kus bez DPH
1 397 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 690CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
1 690
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
ČILEK - logo

ČILEK Specialista na dětský a studentský nábytek Dětský pokoj, ten je tím nejdůležitějším místem každého dítěte. Ať už se jedná o malého prcka, nebo dospívajícího studenta. Rodinná firma...

Svítící stolní lampa GLOBUS

Dekorace i učební pomůcka


Dekorační stolní lampa GLOBUS je krásným i praktickým doplňkem do dětského pokoje. Nejen že hezky vypadá, poskytne dostatek světla, ale poslouží i jako učební pomůcka pro domácí úkoly z dějepisu.

S kolekcí dětského nábytku PIRATE  vytvoříte opravdový dojem pirátské kajuty! Doporučený příkon žárovky je 13 - 15 W (úsporná žárovka)

Rozměry:
Výška: 43 cm
Šířka: 33 cm
Hloubka: 30 cmHurá na piráty! S dětskou kolekcí Pirate

Kolekce PIRATE je jednou z nejpopulárnějších kolekcí dětského nábytku firmy ČILEK. Není divu, komu by se nelíbilo mít pokoj jako kajutu pirátského kapitána?

Dřevěné provedení nábytku s hnědými detaily dává pokoji opravdu divokou a útulnou atmosféru, kterou podpoří i řada doplňků. Kolekce PIRATE nabízí opravdu velký výběr chlapeckého nábytku, jako jsou postele, skříně, psací stoly a další nezbytnosti, které v pokojíčku nesmí chybět. Mít takovýto dětský pokojík je jedno velké dobrodružství, které hned tak někoho neomrzí.

Firma ČILEK myslela i na to, že dětský pokoj bývá obvykle přeplněný hračkami, pomůckami do školy a oblečením, a proto zajistila i dostatek úložného prostoru. . Dětský a studentský nábytek od světoznámého výrobce firmy ČILEK se pyšní vysokou kvalitou i nejmodernějším technickým zpracováním.


Tak hurá na palubu!Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 330
Hloubka (délka) (mm) 300
Celková výška (mm) 430
Hmotnost produktu (kg) 1,5
Objem balení (m3) 0,03
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Čilek - Katalog.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE