CIZETA

CIZETA - Více než 30 let zkušeností z Itálie

Příběh značky Cizeta začal před více než 35 lety a vždy byl symbolem nepřetržité cesty vedoucí k růstu a výzkumu. Cizeta vyrábí širokou škálu produktů druhů sedacího nábytku od židlí až po křesla. V současné době se Cizeta může chlubit velmi komplexní nabídkou židlí, které se báječně hodí zejména do smluvního sektoru. Židle jsou oceňovány pro své estetické, kvalitativní i funkční vlastnosti. Osvědčená zkušenost je to, co výrobkům dodává spolehlivost, dostupnost a flexibilitu. Jedná se o kvalitní a originální nábytek, který společnost opravdu odlišuje od jejich konkurentů. 

  


Kvalita Cizety začíná výběrem dřeva, nátěrů a dalších materiálů. Řemeslné zpracování, průmyslové zkušenosti a technologický výzkum se pak odráží v prvotřídní kvalitě produktů, které jsou,  díky jedinečným konstrukčním technikám, bytelné a vydrží mnoho let. Produkty jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebné estetice a zároveň bezkompromisním funkčním a technickým vlastnostem. Mnoho produktů také podléhá přísným testům Catas.

 

100% vyrobeno v Itálii

Od samého začátku svého vzniku vyrábí Cizeta své výrobky kompletně v San Giovanni al Natisone, na území, kde má dřevařský průmysl a konkrétně výroba židlí dlouhou tradici. Všechny etapy výroby probíhají na etických a udržitelných pracovištích pouze několik kilometrů od sebe, což společnosti dává možnost přímé kontroly celé výroby. Typicky italská je také kultura designu, která se vyznačuje harmonickou kombinací estetického a funkčního výzkumu, doprovázenou pozorností k detailu, díky níž je každý výtvor jedinečný.

 

Designéři

Když se nad tím tak zamyslíte... židle je vskutku výrobek, ve kterém můžete uplatnit svou kreativitu. Toho si je Cizeta vědoma, a proto spolupracuje jen s talentovanými produktovými designéry, kteří jejím produktům vtisknou duši. Ze znýmých designérů, kteří tvoří pro Cizetu, je to například Luca Scacchetti, brilantní Giorgia Zanellato, duo Luca de Bona & Dario de Meo, architekt holandského původu Martijn Hoogendijk, známý produktový designér Karim Rashid, Gonçalo Campos a mnoho dalších.. 

 

Respekt k životnímu prostředí

Dřevo je živý, teplý a přírodní materiál, který by měl být využíván odpovědně. Důležité je neohrozit vzácné přírodní zdroje. Cizeta používá pouze dřevo z kontrolovaných lesních porostů certifikovaných FSC®, které je v souladu s mezinárodními standardy. Cizeta ale přijala i další zelená opatření, a to i ve výrobně: od šetření energie, přes nakládání s odpady až po ekologickou recyklaci dřevěných šrotů.

 

Reference 

Hotel F6 je jedinečný butikový hotel v centru Helsinek, který se nachází jen pár kroků od oblíbených nákupních a kulturních ulic, parku Esplanade a mnoha dalších finských památek. Hotel se nachází v centru města, takže je ideálním výchozím bodem pro objevování finského hlavního města. Hotel, který navrhl Jaakko Puro, má teplý, útulný a elegantní styl, ve kterém se odráží vlivy různých kultur. Moderní a elegantní pokoje s dřevěnými podlahami v teplých barvách vytváří útulnou atmosféru, skvěle do něj zapadají křesla Spring, která zde byla vybrána v elegantním koženém čalounění.

Lákavé zahrady, kulinářské lahůdky, poznávání přírody, lázně a relaxace v jednom z nejkrásnějších koutů Jižního Tyrolska: to vše čeká v rodinném hotelu Wiesenhof v Lagundu poblíž Merana. Hotel je unikátní svým fantastickým 360 ° výhledem na Merano a jeho okolí. Světlé  a harmonické interiéry byly inspirovány slunnou okolní krajinou. V moderních pokojích najdeme vysoce kvalitními nábytek z přírodních materiálů a také krásný velký balkon s výhledem do zahrady a na vrcholky přírodního parku Texel Group. V pokojích najdeme pohodlná najdeme křesla Geisha v zapadající krémově bílé barvě a u stolku zase dřevěnou klasickou židli Ginger z přírodního bukového dřeva.

Do třetice vás vezmeme do kanadské restaurace Sassafraz, kterou najdeme v samém srdci Yorkville, v úzkých uličkách, mezi malebnými řadovými domy. Restaurace je zasazena do vytříbeného a příjemného prostředí, které zachycuje ducha místního sousedství. Kultovní malý domek, v němž se Sassafraz nachází, má romantický interiér, do kterého skvěle zapadnou elegantní a prakticky stohovatelné židle Chas čalouněné v světlé barvě.

Doporučujeme

Pohodlí, styl a elegance - to vše mají společné židle Cizeta. Vybrali jste si pro vás tu pravou?  Dáme vám ještě pár tipů na židle, které se osvědčily do hotelů a smluvních prostředí. Například elegantní Rototo s rámem z masivního buku skvěle vynikne v klasických interiérech, přímo královsky pohodlnou Missy zase využijete v salonku nebo hotelovém lobby a moderní a designovou židli Juno s nevšedním opěrákem bychom zase doporučili do moderních interiérů restaurací. 

  

Zobrazit více
Cizeta - Katalog Original Collection 2016 (LR).pdf
Cizeta - Katalog Premium Collection 2016 (LR).pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Ostatní
Výška (barové židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Křeslo SPRING 1650 PO B97F
Křeslo SUMI 1551 PO B02G

Křeslo SUMI 1551 PO B02G

CIZETA19 678 CZK
Oblíbené
Barová židle ARTU 2113 SG
Doprava zdarma
Oblíbené
Židle ASTON 2132 DO

Židle ASTON 2132 DO

CIZETA12 914 CZK
Doprava zdarma
Barová židle GIRIA 153 SG
Doprava zdarma
Špičkový design
Křeslo PAD 2101 PO

Křeslo PAD 2101 PO

CIZETA11 263 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Křeslo COCOON 1660 PO B95F
Doprava zdarma
Křeslo FLEUR 1520 PO B02G
Doprava zdarma
Oblíbené
Židle ARTU 2111 SE

Židle ARTU 2111 SE

CIZETA7 708 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Židle ARTU 2112 PO

Židle ARTU 2112 PO

CIZETA9 076 CZK
Doprava zdarma
Židle ASTON 2131 SE

Židle ASTON 2131 SE

CIZETA10 193 CZK
Doprava zdarma
Židle ASTON 2131 SE celodřevěná
Doprava zdarma
Židle ASTON 2132 DO celodřevěná
Doprava zdarma
Židle CARRE 2116 PO

Židle CARRE 2116 PO

CIZETA9 218 CZK
Doprava zdarma
Židle CHAS 1205 SE

Židle CHAS 1205 SE

CIZETA8 211 CZK
Židle CHAS 1205 PO

Židle CHAS 1205 PO

CIZETA10 665 CZK
Doprava zdarma
Židle CHAS 1205 PSL

Židle CHAS 1205 PSL

CIZETA14 157 CZK
Doprava zdarma
Židle FIDIA 1225 PO

Židle FIDIA 1225 PO

CIZETA15 117 CZK
Doprava zdarma
Židle FRECH 1220 SE

Židle FRECH 1220 SE

CIZETA12 222 CZK
Doprava zdarma
Židle FRECH 1220 PO

Židle FRECH 1220 PO

CIZETA14 739 CZK
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE