Odpadkový koš BERMUDA VISTA TRIPLE

Cena za kus bez DPH
35 492 CZK
Cena za kus včetně DPH
42 945CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
42 945
ks
 
Výrobce:
Finbin - logo

Vybavení veřejného prostoru FINBIN Design pro městské prostředí FinBin je rodina produktů pro vybavení veřejného prostoru. FinBin je dceřinou značkou společnosti Lehtovuori Oy jejíž...

DESIGN:
YRJÖ OJANEN
YRJÖ OJANEN

Yrjö Ojanen je bývalý generální ředitel rodinné společnosti Lehtovuori Oy, která své výrobky exportuje pod značkou FinBin . Nyní se Yrjö Ojanen zabývá především vývojem a designem produktů....

Transparentní odpadkový koš BERMUDA VISTA TRIPLE

Konec nepříjemným překvapením

Potřebujete mít přehled o obsahu odpadků? Koš Bermuda Vista Triple od FinBin je průhledný a neutají tak žádný nežádoucí předmět! Tři transparentní nádoby z vysoce odolného polykarbonátu navíc disponují i funkcí samozhašení. Díky speciálním otovrům se dovnitř nedostane kyslík a nemůže tak dojít k šíření požáru. Nádoby mají objem 3 x 100 l a každá pojme odpadkový pytel na 150 l. Černá plastová víka lakovaná komaxitem mají dva postranní otvory o rozměrech 20 x 20 cm a středový otvor 21x10 cm.

Jednotlivé odpadní nádoby si po obvodu otvorů můžete přizpůsobit barevnými samolepkami. Snadno tak označíte typ tříděného odpadu. FinBin Bermuda Vista Triple splňuje nejvyšší bezpečnostní nároky a bude poctivě sloužit řadu let v široké škále veřejných prostor.

Odolná kolekce Bermuda

Kolekce stylových odpadkových košů FinBin Bermuda v sobě kombinuje elegantní design s důrazem na bezpečnost. Speciální tvar víka zamezuje přístup kyslíku do nádoby a tím zabraňuje vzniku požáru. Produkty FinBin jsou bezpečné a kvalitní, jsou proto skvělou volbou pro použití v nákupních centrech, letištích, hotelech, v kancelářských prostorách a na dalších veřejných místech.

Odpadkové koše jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované nerezové oceli a v případě varianty černé metalické barvy jsou ošetřeny práškovým lakováním. Víka z odolného plastu a kvalitní zpracování všech detailů zaručují dlouhou životnost výrobků i na místech s vysokou zátěží.

Široký sortiment řady Bermuda nabízí možnost výběru z několika variant - od samostatných odpadkových košů (SINGLE a JUMBO) po dělené recyklační koše se dvěmi, třemi, či čtyřmi otvory (DOUBLE, TRIPLE a QUAD). Jednotlivé zásobníky mohou být označeny barevnými nálepkami pro různé druhy odpadu. K dispozici je i víko s kulatým otvorem určené pro lahve a plechovky (v případě zájmu o toto víko nás prosím kontaktujte).


Rozlišovací nálepky

Nálepky pro odpadkové koše řady Bermuda jsou dostupné ve 4 variantách v anglickém jazyce. Je možné vytvořit nálepky na míru dle vašich požadavků.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

  • GENERAL WASTE (směsný odpad) - bílá
  • MIXED RECYCLABLES (recyklovatelné materiály) - zelená
  • PLASTIC BOTTLES (plastové lahve) - červená
  • NEWSPAPER & MAGAZINES (noviny a časopisy - papír) - modrá

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1160
Hloubka (délka) (mm) 450
Celková výška (mm) 770
Materiál kov, transparentní polykarbonát, plast

Katalog
FINBIN_Bermuda Triple.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN.pdf
finbin-brochure_2020_01_EN_web.pdf
katalogi_1-2020-EN.pdf
3D prvky
FINBIN_Bermuda Triple.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA JUMBO
Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA DOUBLE
Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA TRIPLE
Doprava zdarma
Odpadkový koš BERMUDA QUAD
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE