FREZZA

Kancelářský nábytek FREZZA

Vybavení pro luxusní kancelář

Společnost FREZZA si získala jednu z vedoucích pozic světových společností v oblasti luxusního kancelářského nábytku. Frezza sází na tradici a svůj italský um, který světu předává již více než 50 let. Prokazuje hlubokou vášeň pro výzkum, funkčnost i design. To dělá všechny její výrobky elegantní a perfektní pro prostředí kancelářské i manažerské. Vášeň pro design a výrobu, která je patrná ze všech produktů společnosti Frezza, primárně vychází z rukou renomovaných designérů, kteří vytvářejí jedinečné kousky, patří mezi ně luxusní stoly, stolové systémy, luxusní úložné a skříňové systémy, luxusní recepční pulty a mnoho dalších.


Filozofie značky Frezza

Výrobky společnosti FREZZA jsou považovány ve svém oboru za průkopnické a zároveň odrážejí firemní filosofii, která vychází z předpokladů moderního života. Frezza nabízí širokou škálu různých kancelářských produktů – především výkonné stolové systémy, konferenční stolové systémy a dělící stěny. Výborné reference společnosti jsou nezpochybnitelným důkazem toho, že Frezza nabízí komplexní univerzální řešení, která se perfektně hodí do každého architektonického návrhu. Firmu provází dlouholetá řemeslná tradice, která čítá již přes 50 let. Teprve však až v poměrně nedávných letech se společnost začala soustředit na výrobu prémiového kancelářského nábytku, v jejím repertoáru však lze nalézt i luxusní recepční pulty, luxusní dělící stěny a luxusní úložné systémy.

Historie nábytku Frezza

Historie společnosti Frezza má kořeny v nejlepších řemeslných tradicích „Made in Italy“. Příběh začíná v roce 1954 vytvořením malé rodinné továrny na produkci nábytku poblíž  italského města Trevisa. Vášeň pro krásu a inovace podpořila růst společnosti, jejíž výroba se brzy zaměřila na kancelářský nábytek. Od 70. let získával kancelářský nábytek značky Frezza díky svým originálním a cenově dostupným produktům čím dál větší podíl na trhu a počet věrných zákazníků. Silná investiční politika do technologií a výzkumu ergonomie dále posílila silné stránky značky, která si tím získávala čím dále větší prestiž. Ve stejném období se s Frezzou spojila společnost Emmegi, která se specializuje na kancelářské židle. Od chvíle jejich fúze sdílela vizi Frezzy a obě společnosti vyráběli své produkty v úzké součinnosti.

Dnes je Frezza členem holdingové společnosti WE.DO Group, kterou založili dědici Ettore Doimo s cílem společně se svými partnerskými podniky sdílet a rozvíjet důležitý plán růstu na půdě domovské Itálie i program expanze na nové zahraniční trhy. 

Designéři krásy a kvality

Díky neustálému stylistickému výzkumu a spolupráci s významnými designéry se produkty Frezza etablovaly v pracovních prostředích po celém světě jako symboly italské spolehlivosti, krásy a kvality. Mezi známé designéry, kteří spolupracovali se značkou FREZZA paří  Claesson Koivisto Rune, Claudio Bellini, Baldanzi & Novelli, Luca Nichetto, Marco Zito nebo Paolo Favaretto

Reference a projekty Frezza

Produkty značky Frezza jsou zárukou originálního funkčního designu a prvotřídní kvality. O tom svědčí řada referencí z domácí Itálie a mnoho dalších koutů světa. Pvní fotka patří kancelářím společnosti spravující letištní systém italského hlavního města, pro tuto důležitou práci byl výběr jednacích stolů z kolekce Alplus tou pravou volbou. Francouzská společnost Kwerk vytváří prostor věnovaný individuální pohodě a kolektivnímu výkonu, svým zaměstnancům dopřává terapeutické kanceláře, wellness programy a velkolepé firemní akce. Originální a poutavý design je rozložen na 9 podlažích s panoramatickou terasou s nádherným výhledem. V kancelářích společnosti Kwerk byly použity kousky z kolekce CX.  Do třetice vám představíme projekt italské společnosti Aruba nabízející služby datových center a registraci jmen a domén. Ve svých kancelářích se rozhodli pro funkční nábytek z kolekcí Ono a Velvet

Certifikace a udržitelnost

Sociální a environmentální odpovědnost nejsou pro Frezzu pouhými slogany, ale kritérii, kterým podléhají veškeré designové a výrobní volby. Předpisy na ochranu životního prostředí a bezpečnosti jsou navíc doplněny přísnou vnitřní politikou, která se zaměřuje na vývoj inovací s cílem zajistit udržitelný výrobní proces a  klade důraz na etické chování v rámci všech obchodních rozhodnutích. Environmentální certifikace a mezinárodní ocenění získaná v průběhu let svědčí o pozornosti společnosti Frezza vůči území, na kterém působí, a jejím závazku chránit náš ekosystém. Frezza rovněž přijala vlastní kodex chování, který definuje osvědčené postupy ESG (environmentální, sociální a správní) v různých činnostech společnosti. Frezza tím vybízí zúčastněné strany, aby dodržovaly dispozice Kodexu a přispívali k jeho šíření. Společnost zejména očekává, že všichni její dodavatelé budou dodržovat Kodex chování, jakož i ti, kteří v jakékoli funkci zastupují společnost Frezza ve společnostech, institucích a organizacích.

Zobrazit více
Frezza - Katalog ALPLUS.pdf
Frezza - Katalog ASSET.pdf
Frezza - Katalog BE1.pdf
Frezza - Katalog DR.pdf
Frezza - Katalog CX.pdf
Frezza - Katalog KRISTAL EVO.pdf
Frezza - Katalog AREAPLAN_SPAZIO-MODULO.pdf
Frezza - Katalog LINK.pdf
Frezza - Katalog ONO.pdf
Frezza - Katalog TIPER.pdf
Frezza - Katalog STORAGE.pdf
Frezza - Katalog VELVET.pdf
Frezza - Katalog VOGUE.pdf
Frezza - Katalog Reference 2014.pdf
Frezza - Katalog WORKWALL.pdf
FREZZA_katalog_Collection_2019.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Barva
Barva dřeva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Ostatní
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Barva dřeva:
Barva:
Provedení kovu:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Ostatní:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Kancelářský stůl ONO

Kancelářský stůl ONO

FREZZA58 972 CZK
Doprava zdarma
Kancelářský stůl ALPLUS
Doprava zdarma
Jednací stůl CX - čtverec
Doprava zdarma
Kancelář ASSET - sestava 2
Doprava zdarma
Kancelářský stůl VELVET - melamin
Doprava zdarma
Jednací stůl ALPLUS 220x120 cm
Doprava zdarma
Kancelář CX - sestava 1

Kancelář CX - sestava 1

FREZZA241 056 CZK
Doprava zdarma
Skříň DR8222

Skříň DR8222

FREZZA219 538 CZK
Doprava zdarma
Rohový stůl CX

Rohový stůl CX

FREZZA212 855 CZK
Doprava zdarma
Kancelář ONO - sestava 1

Kancelář ONO - sestava 1

FREZZA153 733 CZK
Doprava zdarma
Kancelářský stůl VELVET - dýha
Doprava zdarma
Jednací stůl ALPLUS 240x120 cm
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE