Barový stůl FORMAT

Cena za kus bez DPH
10 557 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 774CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 774
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
GABER - logo

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

Designový barový stůl FORMAT

Uplatnění najde v restauraci i v domácnosti.

Bez pořádného stolu se neobejde žádný interiér - je praktickým doplňkem, na který můžete položit rozpitý šálek kávy či knihu nebo na něm naservírovat večeři či pořádat pracovní schůzku. Designový barový stůl FORMAT s obdélníkovou stolovou deskou z kompaktu je tím pravým kouskem pro vaše domácnosti i komerční prostory. Kousek stojí na čtyřnohé lakového podnoži. Stůl, který je vhodný pro venkovní použití, se vyrábí ve dvou provedení: jídelní stůl s výškou 75 cm nebo barový stůl s výškou 110 cm.


Nadčasová kolekce FORMAT


Minimalistický design, elegantní siluety, jemné linie. Kolekce stolů a lavicí FORMAT, kterou vytvořilo designérské studio Eurolinea, klade důraz na detaily a jednotlivé kousky kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením, které nikdy nevyjde z módy. Do těchto sofistikovaných kousků se zamilujete na první pohled.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1200-1800
Hloubka (délka) (mm) 500-700
Celková výška (mm) 1100
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 1200x500, 1200x700, 1800x500, 1800x700
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,47-0,8
Hmotnost produktu (kg) 28
Materiál kompakt, kov
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE