Lavice k barovému stolu FORMAT

Cena za kus bez DPH
7 151 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 653CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 653
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
GABER - logo

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

Designová lavice FORMAT

Uplatnění najde v restauraci i v domácnosti.

Otevíráte novou restaurace, trendy bar nebo si jen chcete oživit vaší jídelnu? Pak je pro vás designová lavice FORMAT s kompaktním sedákem z technopolymeru a rámem z lakované oceli jako dělaná. Kousku to bude slušet u barového stolu FORMAT. Na výběr máte šest různých velikostních rozměrů. Jakou variatu zvolíte?


Nadčasová kolekce FORMAT


Minimalistický design, elegantní siluety, jemné linie. Kolekce stolů a lavicí FORMAT, kterou vytvořilo designérské studio Eurolinea, klade důraz na detaily a jednotlivé kousky kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením, které nikdy nevyjde z módy. Do těchto sofistikovaných kousků se zamilujete na první pohled.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1000-1600
Hloubka (délka) (mm) 250-300
Celková výška (mm) 450-750
Výška sedáku (mm) 450-750
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) '0,47-0,60
Hmotnost produktu (kg) 29
Materiál technopolymer, kov
Venkovní použití Ano
Žáruvzdornost Ano

Katalog
gaber-scheda-format.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE