Police pro DISPLAY

Cena za kus bez DPH
6 007 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 268CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 268
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
Tento výrobek je příslušenství, pořídit ho můžete pouze s produktem nebo k již objednanému produktu.
prosím zvolte
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

Kvalitní police pro DISPLAY

Na knihy i květináče


Potřebujete někde vystavit vaše sošky, ocenění nebo prostě hledáte místo pro knihy či vaše oblíbené květiny? Pak je pro vás regál DISPLAY jako dělaný. Ke každé konstrukci je třeba dokoupit právě tyto poličky. Ty jsou vyrobeny z laminátových desek Fenix v černé a bílé barvě. Na jednu konstrukci můžete použít až 4 a je jen na vás, jestli pořídíte všechny ve stejné barvě, nebo to nakombinujete. 


 

Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,16
Hmotnost produktu (kg) 9,5
Hmotnost balení (kg) 9
Materiál Fenix lamino

Katalog
gaber-scheda-display.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Regál DISPLAYRegál DISPLAY

Regál DISPLAY

GABER20 513 CZK