Regál DISPLAY

Cena za kus bez DPH
16 953 CZK
Cena za kus včetně DPH
20 513CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
41 026
Dostupnost: Do 5 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Matně lakovaný kov
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

Moderní regál DISPLAY

Na knihy i květináče


Potřebujete někde vystavit vaše sošky, ocenění nebo prostě hledáte místo pro knihy či vaše oblíbené květiny? Pak je pro vás regál DISPLAY jako dělaný. Konstrukce je vyrobena z lakované oceli v černém, zlatém nebo bílém matném provedení a musí být připevněna ke stěně nebo podlaze. Ke konstrukci je třeba dokoupit laminátové police, na jeden modulární díl můžete použít až 4. Z jednotlivých kusů pak můžete hravě vytvářet sestavy přesně podle vašich představ a podle rozměrů interiérů.


 

Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 550
Hloubka (délka) (mm) 550
Celková výška (mm) 1850
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,63
Hmotnost produktu (kg) 22
Hmotnost balení (kg) 22
Materiál lakovaný kov, lamino
Venkovní použití Ano

Katalog
gaber-scheda-display.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty