ICF

Luxusní kancelářský nábytek ICF 

Design nejen pro manažery

ICF je italskou značkou luxusního funkčního nábytku, který je určen pro různé typy kancelářských prostor – pracovny, zasedací místnosti, čekárny i kanceláře manažerů. Vyrábí hodnotné kousky specifického designu. Cílem firmy je vytvořit pohodlné a funkční výrobky, které jsou určeny k tomu, aby z pracoviště vzniklo přátelštější a praktičtější prostředí šité na míru potřeb zákazníka. Firma ICF funguje již přes 60 let, to je zárukou nejen kvality, ale především italské tradice designové výroby. 


Historie inovací ICF


Společnost ICF vyrábí vždy inovativní luxusní výrobky, které usnadňují každodenní činnost v kancelářích. Patří mezi ně luxusní stoly, luxusní kancelářské židle, luxusní židle, luxusní knihovní systémy, atd. Firma ICF věří v hodnoty, jako je kvalitní špičkový design a výkonný výzkum, s jehož pomocí se vyrábí produkty s čistými a jemnými tvary a propracovaností těch nejmenších detailů.

Společnost ICF vznikla v padesátých letech minulého století v Itálii a od samého počátku vynikala svou vášní pro design a výzkumem. ICF patří do skupiny společností, které významně přispěly k vytvoření konceptu italského designu. Nabídka ICF produktů byla vždy inovativní a na stejné vlně společnost rozhodně pokračuje i dále. 

Filozofie a hodnoty ICF

Věříme v design a výzkum jako na firemní hodnoty a nejen jako čistě formální fakta. Jsme přesvědčeni, že kreativity lze dosáhnout nepřetržitou prací na každém detailu, řešením technických a výrobních problémů. To je jediný způsob, jak proměnit myšlenku v něco hmatatelného, ​​v předmět, který usnadňuje provádění našich každodenních činností.

Kvalitní proces výroby 

Pro výrobu ICF obvykle používá řadu různých materiálů: hliník, dřevo a laminát, kůži i textil. V průběhu let firma získala dobré zkušenosti s řízením výrobního řetězce, vytváří vysoce kvalitní kousky, protože vysoká kvalita zaručuje plnou spokojenost zákazníka a umožňuje společnosti dále zkvalitňovat své projekty. Kvalita znamená přesnou kontrolu nad každou fází výroby, od návrhu produktu až po balení a dodání. V oblasti Milána sídlí většina nejlepších italských dodavatelů,  kteří zaručují vysokou technickou a produktivní kompetencí a originálním průmyslovým myšlením. ICF jim proto svěřuje výrobu svých komponentů, které pak montuje ve vlastním závodě. Tato metoda zajišťuje, že společnost má absolutní kontrolu nad kvalitou svých výrobků. Tento výrobní postup zaručuje vysokou úroveň flexibility a mimořádnou schopnost přizpůsobit se požadavkům zákazníků i trhu. Díky tomuto novému konceptu může ICF poskytnout řešení na vysoké úrovni pro jakékoli výrobní potřeby.

ICF chrání životní prostředí

ICF již více než padesát let navrhuje a vyrábí kancelářské výrobky, které vynikají svými harmonickými tvary, kvalitou, ergonomií i stylem. Výrobky vyrobené společností ICF jsou plodem dlouholeté průmyslové tradice, díky níž má značka „Made in Italy“ spolu s pokračujícími produktivními a průmyslovými inovacemi zaměřenými na pohodlí, funkčnost a dobu trvání takové jméno ve světě. V kontextu, v němž ICF S.p.A. fungují, jsou považovány za důležité následující vnitřní a vnější faktory:

  • Všestrannost produktu a jeho flexibilita jsou silnými body při zajišťování spokojenosti zákazníků. Školení a vysoká úroveň specializace zaměstnanců a výběr vysoce specializovaných dodavatelů, jsou základem kvality zhotoveného výrobku.
  • Správné nakládání s vyprodukovaným odpadem je vysoce relevantním aspektem, bereme-li v potaz životní prostředí. Pozornost ochrany životního prostředí a prevenci jeho znečištění jsou bere ICF velice vážně. Zvyšováním povědomí interních zaměstnanců o tom, že všechny jejich činností i činnosti celé společnosti mohou mít dopad na životní prostředí. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s příslušnými předpisy z certifikovaných materiálů (např. FSC). 
  • ICF přenáší část zodpovědnosti i na samotné zákazníky prostřednictvím informací o likvidaci zakoupeného produktu na konci jeho životního cyklu. Ochrana životního prostředí je brána v potaz již během fáze návrhu, kdy se přihlíží k alternativám v designu a materiálech, které umožňují vyvážit funkčnost, dlouhou životnost, recyklovatelnost a estetiku produktu.
  • ICF dále disponuje certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. 

Kancelářský nábytek ICF pro každý den

ICF umí ocenit výzvy, společnost těší vytváření, navrhování a vyrábění. Hledá mezery na trhu a dává podobu designovým objektům, které jsou každý den podrobovány zátěžovým zkouškám, roto musí být důraz na kvalitu co nejvyšší. Kousky ICF jsou navrženy s důmyslnou funkčností. Každý je odlišný, ale spolu j splývají dohromady v dokonalost vyhovující nejrůznějším prostředím. Z tohoto důvodu značka ICF investuje do výzkumu a vývoje nových technologií a pokročilých systémů pro navrhování, modelování a prototypování, které umožňují předvídat potřeby a vizualizovat řešení. Robustní a pohodlná křesla často používá několik lidí s různými potřebami, všichni ale sdílejí stejný cíl. Design je přirozeně také důležitým aspektem, i ten je prvotřídní. Důkazem může být například židle Cloud oceněná prestižní cenou Compasso d'Oro.

 

Milán, Paříž, New York nebo Hongkong, kousky z dílny ICF bychom našli po celém světě - v kancelářích nadnárodních společnostech, bankách, hotelech, nemocnicích, letištích, muzeích i konferenčních sálech. Nezáleží na tom, jestli se jedná o uzavřené kanceláře, otevřené coworking prostory nebo velká veřejná zařízení, společným jazykem je zde funkčnost, estetika a efektivita. ICF ví, jak naslouchat, jak porozumět a jak nabídnout ve spolupráci s těmi nejuznávanějšími architekty a návrháři interiérů ta nejlepší řešení. 

Setkání, výměna, motivace. Při návrhu a vybavování zasedací místnosti bývá úkol jasný - vyžadují flexibilitu a prostor pro tvůrčí vývoj. ICF navrhuje univerzální lineární systémy, které dokáží naplnit profesionální a estetické potřeby. Jednotlivé modulární prvky nabízejí řešení, která se mohou přizpůsobit požadavkům téměř každého a poskytnout každému individuální prostor. Kromě toho má dnes zpravidla nábytek tohoto typu mnoho možností přizpůsobení elektrifikace komunikačních a elektroinstalačních systémů, které naplňují potřeby pracovníků dnešní doby.

 

V rychle se měnícím světě je stěžejní držet krok s dobou. Zůstat v obraze se  sledovat a učit se technologiím nejnovější generace. ICF vybavuje nejen kanceláře, ale i profesionální školící a inovační centra. Tyto aktivity vyžadují flexibilní prostory, které lze kdykoliv přeorganizovat přizpůsobit nejnovějším požadavkům, které zrovna situace vyžaduje. ICF má pro tréninkové prostory a workshopy kolekci produktů s přizpůsobenými funkcemi. Jednotlivé prvky lze sestavit dohromady provádět s nimi nejrůznější funkce. Židle jsou tak pohodlné,  že není problém na nich sedět celý den, navíc jsou prodyšné, a snadno nastavitelné. Ideální jsou například židle Stick, které vidíte na obrázku.

 

Zobrazit více
ICF - Care&Maintenance.pdf
ICF - Collection Overview.pdf
ICF - Catalogue office tables 2020.pdf
ICF - Catalogue office seatings 2020.pdf
ICF-Colours-Finishes-Eng.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Výška (barové židle)
Ostatní
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Výška (barové židle):
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle UNA MANAGEMENT s područkami - vysoká záda
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle VALEA ELLE 808 s područkami a opěrkou hlavy
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Stůl UNITABLE

Stůl UNITABLE

ICF86 991 CZK78 291 CZK
Doprava zdarma
-10%
Židle UNA STOOL 309 s područkami

Židle UNA STOOL 309 s područkami

ICF36 465 CZK32 818 CZK
Doprava zdarma
-10%
Stůl NOTABLE rectangular - výškově stavitelný
Doprava zdarma
-10%
Židle VALEA ESSE 808 s opěrkou hlavy
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Stůl UNITABLE TRAPEZOIDAL

Stůl UNITABLE TRAPEZOIDAL

ICF124 053 CZK111 648 CZK
Doprava zdarma
-10%
Židle KUNA 708 s nízkým opěrákem

Židle KUNA 708 s nízkým opěrákem

ICF45 179 CZK40 661 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle STICK ATK s nízkým opěrákem a područkami
Doprava zdarma
-10%
Židle VALEA ELLE SOFT s opěrkou hlavy
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Stůl UNITABLE MEETING - hloubka 140 cm (délka 2 - 5 m)
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle UNA MANAGEMENT s područkami a nízkým opěrákem
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle STICK ATK s područkami a vysokým opěrákem
Doprava zdarma
-10%
Židle VALEA ELLE 605 s vysokým opěrákem
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Stůl UNITABLE MEETING - hloubka 120 cm (délka 2 - 5 m)
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle KUNA s vysokým opěrákem a opěrkou hlavy
Doprava zdarma
-10%
Židle VALEA ESSE SOFT s opěrkou hlavy a kluzáky
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE