ICF

ICF - Luxusní kancelářský nábytek z Itálie

ICF je italskou značkou luxusního funkčního nábytku, který je určen pro různé typy kancelářských prostor – pracovny, zasedací místnosti, čekárny i kanceláře manažerů. Vyrábí hodnotné kousky specifického designu. Cílem firmy je vytvořit pohodlné a funkční výrobky, které jsou určeny k tomu, aby z pracoviště vzniklo přátelštější a praktičtější prostředí šité na míru potřeb zákazníka. Firma ICF funguje již přes 60 let, to je zárukou nejen kvality, ale především italské tradice designové výroby. Společnost ICF vyrábí vždy inovativní luxusní výrobky, které usnadňují každodenní činnost v kancelářích. Patří mezi ně luxusní stoly, luxusní kancelářské židle, luxusní židle, luxusní knihovní systémy, atd. Firma ICF věří v hodnoty, jako je kvalitní špičkový design a výkonný výzkum, s jehož pomocí se vyrábí produkty s čistými a jemnými tvary a propracovaností těch nejmenších detailů.

Společnost ICF vznikla v padesátých letch minulého století v Itálii a od samého počátku vynikala svou vášní pro design a výzkumem. ICF patří do skupiny společností, které významně přispěly k vytvoření konceptu italského designu. Nabídka ICF produktů byla vždy inovativní a na stejné vlně společnost rozhodně pokračuje i dále. 

Filozofie

Věříme v design a výzkum jako na firemní hodnoty a nejen jako čistě formální fakta. Jsme přesvědčeni, že kreativity lze dosáhnout nepřetržitou prací na každém detailu, řešením technických a výrobních problémů. To je jediný způsob, jak proměnit myšlenku v něco hmatatelného, ​​v předmět, který usnadňuje provádění našich každodenních činností.

Kvalitní proces výroby 

Pro výrobu ICF obvykle používá řadu různých materiálů: hliník, dřevo a laminát, kůži i textil. V průběhu let firma získala dobré zkušenosti s řízením výrobního řetězce, vytváří vysoce kvalitní kousky, protože vysoká kvalita zaručuje plnou spokojenost zákazníka a umožňuje společnosti dále zkvalitňovat své projekty. Kvalita znamená přesnou kontrolu nad každou fází výroby, od návrhu produktu až po balení a dodání. V oblasti Milána sídlí většina nejlepších italských dodavatelů,  kteří zaručují vysokou technickou a produktivní kompetencí a originálním průmyslovým myšlením. ICF jim proto svěřuje výrobu svých komponentů, které pak montuje ve vlastním závodě. Tato metoda zajišťuje, že společnost má absolutní kontrolu nad kvalitou svých výrobků. Tento výrobní postup zaručuje vysokou úroveň flexibility a mimořádnou schopnost přizpůsobit se požadavkům zákazníků i trhu. Díky tomuto novému konceptu může ICF poskytnout řešení na vysoké úrovni pro jakékoli výrobní potřeby.

Kvalita a životní prostředí

ICF již více než padesát let navrhuje a vyrábí kancelářské výrobky, které vynikají svými harmonickými tvary, kvalitou, ergonomií i stylem. Výrobky vyrobené společností ICF jsou plodem dlouholeté průmyslové tradice, díky níž má značka „Made in Italy“ spolu s pokračujícími produktivními a průmyslovými inovacemi zaměřenými na pohodlí, funkčnost a dobu trvání takové jméno ve světě. V kontextu, v němž ICF S.p.A. fungují, jsou považovány za důležité následující vnitřní a vnější faktory:

  • Všestrannost produktu a jeho flexibilita jsou silnými body při zajišťování spokojenosti zákazníků. Školení a vysoká úroveň specializace zaměstnanců a výběr vysoce specializovaných dodavatelů, jsou základem kvality zhotoveného výrobku.
  • Správné nakládání s vyprodukovaným odpadem je vysoce relevantním aspektem, bereme-li v potaz životní prostředí. Pozornost ochrany životního prostředí a prevenci jeho znečištění jsou bere ICF velice vážně. Zvyšováním povědomí interních zaměstnanců o tom, že všechny jejich činností i činnosti celé společnosti mohou mít dopad na životní prostředí. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s příslušnými předpisy z certifikovaných materiálů (např. FSC). 
  • ICF přenáší část zodpovědnosti i na samotné zákazníky prostřednictvím informací o likvidaci zakoupeného produktu na konci jeho životního cyklu. Ochrana životního prostředí je brána v potaz již během fáze návrhu, kdy se přihlíží k alternativám v designu a materiálech, které umožňují vyvážit funkčnost, dlouhou životnost, recyklovatelnost a estetiku produktu.
  • ICF dále disponuje certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. 

ICF umí ocenit výzvy, společnost těší vytváření, navrhování a výrábění. Hledá mezery na trhu a dává podobu designovým objektům, které jsou každý den podrobovány zátěžovým zkouškám, roto musí být důraz na kvalitu co nejvšší. Kousky ICF jsou navrženy s důmyslnou funkčností. Každý je odlišný, ale spolu j splývají dohromady v dokonalost vyhovující nejrůznějším prostředím. Z tohoto důvodu značka ICF investuje do výzkumu a vývoje nových technologií a pokročilých systémů pro navrhování, modelování a prototypování, které umožňují předvídat potřeby a vizualizovat řešení. Robustní a pohodlná křesla často používá několik lidí s různými potřebami, všichni ale sdílejí stejný cíl. Design je přirozeně také důležitým aspektem, i ten je prvotřídní. Důkazem může být například židle Cloud ocěněná prestižní cenou Compasso d'Oro.

 

Milán, Paříž, New York nebo Hongkong, kousky z dílny ICF bychom našli po celém světě - v kancelářích nadnárodních společnostech, bankách, hotelech, nemocnicích, letištích, muzeích i konferenčních sálech. Nezáleží na tom, jestli se jedná o uzavřené kanceláře, otevřené coworking prostory nebo velká veřejná zařízení, společným jazykem je zde funkčnost, estetika a efektivita. ICF ví, jak naslouchat, jak porozumět a jak nabídnout ve spolupráci s těmi nejuznávanějšími architekty a návrháři interiérů ta nejlepší řešení. 

Setkání, výměna, motivace. Při návrhu a vybavování zasedací místnosti bývá úkol jasný - vyžadují flexibilitu a prostor pro tvůrčí vývoj. ICF navrhuje univerzální lineární systémy, které dokáží naplnit profesionální a estetické potřeby. Jednotlivé modulární prvky nabízejí řešení, která se mohou přizpůsobit požadavkům téméř každého a poskytnout každému individuální prostor. Kromě toho má dnes zpravidla nábytek tohoto typu mnoho možností přizpůsobení elektrifikace komunikačních, elektroinstalačních a konektivních systémů, které naplňují potřeby pracovníků dnešní doby.

 

V rychle se měnícím světě je stěžejní držet krok s dobou. Zůstat v obraze se  sledovat a učit se technologiím nejnovější generace. ICF vybavuje nejen kanceláře, ale i profesionální školící a inovační centra. Tyto aktivity vyžadují flexibilní prostory, které lze kdykoliv přeorganizovat přizpůsobit nejnovějším požadavkům, které zrovna situace vyžaduje. ICF má pro tréninkové prostory a workshopy kolekci produktů s přizpůsobenými funkcemi. Jednotlivé prvky lze sestavit dohromady provádět s nimi nejrůznější funkce. ŽIdle jsou tak pohodlné,  že není problém na nich sedět celý den, navíc jsou prodyšné, a snadno nastavitelné. Ideální jsou například židle Stick, které vidíte na obrázku.

 

Zobrazit více
ICF_katalog_novinky_2016-2017.pdf
ICF_katalog_2016_zidle.pdf
ICF_katalog_stoly_2016.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Barva
Provedení kovu
Barva
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Výška (barové židle)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Provedení kovu:
Barva:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Výška (barové židle):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Stůl UNITABLE

Stůl UNITABLE

ICF70 964 CZK63 868 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle UNA MANAGEMENT s područkami - nízká záda
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Stůl UNITABLE meeting 120 - délka 2 - 5 m
Doprava zdarma
-10%
Stůl VEE single

Stůl VEE single

ICF54 406 CZK48 966 CZK
Doprava zdarma
-10%
Stůl BEVEL manager

Stůl BEVEL manager

ICF79 486 CZK71 537 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle STICK ATK s područkami - nízká záda
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle PYLA MESH

Židle PYLA MESH

ICF13 156 CZK11 841 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle VALEA LOUNGE s opěrkou hlavy

Židle VALEA LOUNGE s opěrkou hlavy

ICF30 913 CZK27 822 CZK
Doprava zdarma
-10%
Oblíbené
Židle STICK ATK Cantilever - nízká záda
Doprava zdarma
-10%
Oblíbené
Židle UNA EXECUTIVE s područkami - vysoká záda
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle UNA STOOL s opěrkou nohou

Židle UNA STOOL s opěrkou nohou

ICF26 280 CZK23 652 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle UNA EXECUTIVE s područkami - nízká záda
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle UNA MANAGEMENT - nízká záda

Židle UNA MANAGEMENT - nízká záda

ICF24 270 CZK21 843 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle VALEA LOUNGE - vysoká záda

Židle VALEA LOUNGE - vysoká záda

ICF29 099 CZK26 189 CZK
Doprava zdarma
-10%
Stůl VEE rectangular 120 - délka 2 - 5,25 m
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle STICK ETK s područkami - vysoká záda
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle UNA PLUS s 3D područkami

Židle UNA PLUS s 3D područkami

ICF20 058 CZK18 052 CZK
Doprava zdarma
-10%
Židle UNA PLUS s opěrkou hlavy

Židle UNA PLUS s opěrkou hlavy

ICF21 516 CZK19 365 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle VALEA ELLE s područkami - nízká záda
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle CLOUD TASK - středně vysoká záda
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE