ISIMAR

Venkovní židle a stolky iSiMAR 

Španělský design pro outdoor

iSiMAR - španělská společnost, která byla založená v roce 1966 jako malý rodinný podnik. Hlavním podnikatelským záměrem firmy byla výroba příslušenství pro elektrické spotřebiče a výroba přístrojů do zemědělských strojů. Vývoj v tomto odvětví iSiMAR vedlo k práci s kovovými dráty, pozinkovanou ocelí a s hliníkem, na to konto se společnost iSiMAR rozhodla pro strategickou změnu - zaměřit se na design a diferenciaci s cílem nabízet designové kousky, které uspokojí i náročné požadavky, které v nábytkovém průmyslu dosahují vysokých standardů. Důraz na detail a kvalita je patrná v každém výrobku iSiMAR. Není proto divu, že se iSiMAR dostává na přední příčky v prodeji outdoorového nábytku po celé Evropě. Více informací se dočtete v našem článku.Historie značky iSiMAR 

ISiMAR je hrdý jak na svou průmyslovou historii a své středomořské kořeny. Posledních 55 let pracuje se čistými, přírodními a ekologicky šetrnými materiály. Pracuje s nimi s péčí a odbornými znalostmi. Společnost se původně zaměřovala na práci s pozinkovanými tyčemi, hliníkem nebo pozinkovanou ocelí. Produkty Isimar byly využívány v průmyslových odvětvích, takže byly vždy vystaveny vlhkému a vysoce korozivnímu prostředí. Díky desítkám let zkušeností tohoto druhu iSiMAR získal znalosti nezbytné pro výrobu outdoorového nábytku. Před téměř deseti lety se iSiMAR rozhodl rozšířit svůj průmyslový plán a začít vytvářet  nábytek do exteriéru.

 

Designy iSiMAR jsou jedinečné svou vizuální lehkostí, pečlivostí a estetikou, kterou propůjčuje architektonickým prostorům. Každá kolekce je vytvářena společně s architekty a designéry, čisté, moderní, pohodlné kousky které vzniknou, inspirují laiky i profesionály celého designového světa. Produkty ISiMAR jsou výsledkem kombinace designu, nejkrásnějších přírodních materiálů a průmyslových znalostí

Ze stejného drátu jsme vyráběli klece pro kuřata, police do chladniček a další průmyslové výrobky. S tímto materiálem pracujeme roky a dosáhli jsme s ním maximální trvanlivosti, odolnosti a ušlechtilosti.


Široký výběr kovového outdoorového i interiérového nábytku iSiMAR je ideální pro pohostinství. Nábytek je inspirován středomořským životním stylem, dává mu svěží nádech  plný jasných barev. Současné modely iSiMAR mají všestranné využití, jsou kvalitní a komfortní. Výroba je přitom soustředěna 100% do Španělska. Materiály - ocel a hliník - ze kterých se nábytek vyrábí, lze navíc snadno zrecyklovat.

Speciální kovové konstrukce iSiMAR 

Po celá desetiletí iSiMAR vyrábí kovové konstrukce, v práci s kovem dosahuje excelentních úrovní. Výrobní proces od začátku do konce probíhá v  továrně Pamplona na severu Španělska. Jste zvědavi jak? 

iSiMAR spolupracuje s designéry

Post kreativního ředitele převzalo duo ILMIODESIGN, designéři Mateo Thun / Chaput & Guijarro / Glorimar Santiago / Stephanie Goto / iSi mar Design Group. svým průkopnickým a avantgardním stylem dohlížejí na všechny kolekce a pomáhají vytvářet jedinečné produkty, řešení a moderní estetiku pro nejinovativnější projekty.

Zásady respektu a udržitelnosti 

V rámci své politiky odpovědnosti společnost vyvinula strategický plán, který chrání a posiluje hlavní cíle společnosti. #berespectful je závazek k životnímu prostředí, inovacím, sociálnímu a ekonomickému prostředí, ale také ke kvalitě produktů.

  • Výrobky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou 100% recyklovatelné.
  • 100% elektrické spotřeby pochází z obnovitelných zdrojů.
  • iSiMAR podporujeme inovace a technologický pokrok.
  • Etikou společnosti je usilovat o právo na pokrok, bezpečnost na pracovišti a rovnost příležitostí pro muže a ženy.
  • iSiMAR se podílí se na oběhové ekonomice a vyrábíme výrobky, které mají dlouhou životnost.
  • iSiMAR se snaží každý den snižovat naši uhlíkovou stopu, produkuje minimální odpad, recykluje a používá recyklované obaly.
  • iSiMAR podporuje místní průmysl, 100% poskytovatelů je z Evropy a 80% dokonce ze stejného regionu.
  • iSiMAR spolupracuje s podobně smýšlejícími organizacemi.

Realizace pro hotely a restaurace

Díky odolnosti nábytku je značka iSiMAR častou volbou pro outdoorové projekty v rámci hotelů nebo pohostinství. Kovové židle jsou k mání v řadě veselých barev, které rozzáří interiér. Díky nadstandardně vysoké kvalitě je můžete umístit na klidně na střešní apartmá,  přímořskou terasu nebo do centra města a ani za několik let neztratí na kvalitě.  První projekt patří střešní terase v Los Angeles, kde v krásné kontrastní barvě září židle z kolekce BOLONIA, ve žluté barvě září i kousky, MÓNACO a EIVISSA na pobřeží Baleárských ostrovů a konečně se dostáváme do centra španělské Sevilly, kde v duchu s pestrými barvami typickými pro Španělsko opět zazářila kolekce BOLONIA

Zobrazit více
2020-ISIMAR-CATALOGO_bajaVM.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Výška (barové židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
Židle NÁPOLES

Židle NÁPOLES

ISIMAR5 255 CZK
Doprava zdarma
Barová židle TARIFA

Barová židle TARIFA

ISIMAR7 426 CZK
Doprava zdarma
Židle TARIFA

Židle TARIFA

ISIMAR6 073 CZK
Doprava zdarma
Barová židle BARCELONETA
Židle BARCELONETA

Židle BARCELONETA

ISIMAR4 940 CZK
Doprava zdarma
Kulatý stůl CAPRI

Kulatý stůl CAPRI

ISIMAR13 623 CZK
Doprava zdarma
Židle MENORCA

Židle MENORCA

ISIMAR6 356 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Židle PARADISO

Židle PARADISO

ISIMAR21 394 CZK
Doprava zdarma
Barová židle BIARRITZ

Barová židle BIARRITZ

ISIMAR6 954 CZK
Doprava zdarma
Židle BIARRITZ

Židle BIARRITZ

ISIMAR6 073 CZK
Doprava zdarma
Barová židle NIZA

Barová židle NIZA

ISIMAR5 664 CZK
Židle NIZA

Židle NIZA

ISIMAR4 626 CZK
Židle CHICAGO

Židle CHICAGO

ISIMAR5 821 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Židle OLIVO

Židle OLIVO

ISIMAR8 244 CZK
Doprava zdarma
Židle MALLORCA

Židle MALLORCA

ISIMAR7 080 CZK
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE