KANDELA

Osvětlení interiéru KANDELA

Lampy ze dřeva, skla a oceli

Společnost KANDELA byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením. Následně začala vyrábět vlastní světla, což se stalo její hlavní obchodní činností a čímž získala renomé mezi polskými zákazníky. V současné době tato polská značka expanduje na mezinárodní trhy. KANDELA nabízí vysoce kvalitní interiérová svítidla vyrobená z masivního dřeva, zdobená nerezovou ocelí a skleněnými prvky. Svítidla KANDELA jsou charakteristická originálním designem, který splní vaše nejvyšší očekávání.


O značce KANDELA


Kandela
je rodinným podnikem zabývajícím se výrobou osvětlení. Výsledky byly velmi zdárné a společnost Kandela se tak postupem času mohla specializovat na navrhování a výrobu osvětlení pro veřejná zařízení, jako jsou hotely, penziony, restaurace nebo konferenční místnosti. Kandela je špičkou v ručním zpracováním materiálů, její specialisté zajišťují, že každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů dokonalý. Kandela respektuje materiály, se kterými pracuje, protože právě ty nesou krásu konečného výrobku a určují jeho úroveň.

 


,,Lampy a ostatní druhy osvětlení navrhujeme s respektem k historii, dbáme  ale také na moderní přístup k osvětlení. Naši designéři sledují trendy a účastní se mezinárodních veletrhů, aby vám mohli poskytovat produkty moderního designu a té nejvyšší kvality, " říká majitel a zároveň hlavní designér  Pawel Stachowski. Od vzniku společnosti v roce 1990 Kandela své produkty stále vyrábí ve vlastním výrobním zařízení v Polsku a ve spolupráci se svými důvěryhodnými dlouhodobými partnery. Může tak jednoduše a spolehlivě zajistit tu nejvyšší kvalitu svých výrobků. V současné době nabídka značky Kandela obsahuje více než 180 designových svítidel nejvyšší kvality.KANDELA  a kvalitní materiály


Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbali nejen na krásu designu, ale také, aby především přinášela inovativní a užitečná řešení. Vzhledem k tomu, že výroba lamp je celkově soustředěná na jednom místě v sídle společnosti v Polsku, má Kandela ve svých rukou všechny fáze výroby, a má tím pádem možnost k vytvořeným produktům přistupovat individuálně a když je potřeba, přizpůsobit návrhy jedinečným potřebám klientů.

 

Reference a zkušenosti

Mnoho let zkušeností v oblasti designu a výroby osvětlení pro veřejné budovy vedlo k tomu, že se společnost Kandela v této oblasti stala specialistou. Svých obchodních partnerů si výrobce velmi váží, a tak se vždy snaží vyhovět jejich požadavkům prostřednictvím spolehlivého přístupu a otevřenosti novým nápadům, díky tomu je dnes osvětlení Kandela Lighting nedílnou součástí interiérového designu v hotelových zařízeních, kancelářích, restauracích i firemních prostorách

Zobrazit více
Kandela-Katalog Baron Plus.pdf
Kandela-Katalog Grand.pdf
Kandela-Katalog Swing.pdf
Kandela-Katalog Baron.pdf
Kandela-Katalog Szpilka.pdf
Kandela-Katalog Simple.pdf
Kandela-Katalog_Sierra.pdf
Kandela-Katalog Modern.pdf
Kandela-Katalog Retro.pdf
Kandela-Katalog Jazz.pdf
Kandela-Katalog Tulip.pdf
Kandela_katalog_2020.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ svítidla
Ostatní
Vaše volby
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ svítidla:
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů