Nástěnná lampa CLK PLUS LED

Cena za kus bez DPH
7 229 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 747CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 747
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA

Osvětlení interiéru KANDELA Lampy ze dřeva, skla a oceli Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením....

Designová nástěnná lampa CLK PLUS LED

Dvě světla v jednom

Rádi si před spaním čtete a běžné světlo je pro vás moc silné? Clk Plus Led je elegantní svítidlo, které svou práci odvede přímo skvěle. Stínidlo je vyrobeno z černé či bílé textilie, stejně jako dřevěný úpon ke stěně.  Přidané nastavitelné LED bodové svítidlo se hodí jako čtecí lampička a tomuto kousku dodává plusové body. Vhodný typ žárovky pro tento typ výrobku je 1xE27 40W a 1xLED 3W.

Designová kolekce Clk Plus

Charakteristickým rysem kolekce Clk Plus je kombinace klasického a moderního designu. Jeho charakteristickým znakem jsou dlouhá stínidla ve tvaru kužele. Lampy Clk Plus jsou mimořádně elegantní a stylové. Vytvářejí v interiéru jedinečnou auru a jsou také jedinečnou dekorací. Jsou tak univerzální, že je lze použít v místnostech s jakýmkoli stylem provedení.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 120
Hloubka (délka) (mm) 120
Celková výška (mm) 370
Záruka (měsíce) 24
Materiál dřevo, látka

Katalog
Kandela_katalog_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty