Nástěnná lampa NOVA

Cena za kus bez DPH
3 561 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 309CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 309
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA - logo

KANDELA - Osvětlení pro vaše interiéry Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením. Následně   začala vyrábět...

Designová nástěnná lampa Nova

Jednoduchá elegance

Domov není domovem bez dokonalého osvětlení, které vám přinese domů teplo a pohodu. Designová nástěnná lampa Nova je elegantní svítidlo se stínidlem, které svou práci odvede přímo skvěle. Lampa je k dispozici v několika barvách, stínidlo je vyrobeno z látky, dřevěná základna z ořechu či jasanu. Rozměry lampy jsou: výška 38x30x15,5 cm, výška stínidla 20 cm. Vhodný typ žárovky pro tento typ výrobku je 1xE27 40W.

Dokonalá kolekce Nova

Kolekce Nova se skládá z lamp se strukturou založenou na jednoduchých tvarech. Nova je nejen zdrojem světla v místnosti, ale také jedinečnou výzdobou. Design se osvědčí v každém interiéru a má originální uspořádání, které okouzlí i ty nejnáročnější zákazníky. Lampa je mimořádně elegantní a tak univerzální, že ji lze použít v moderních i tradičních místnostech.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 300
Hloubka (délka) (mm) 155
Celková výška (mm) 380
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál dřevo, látka

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stojací lampa NOVA

Stojací lampa NOVA

KANDELA9 628 CZK
Doprava zdarma
Závěsná lampa NOVA

Závěsná lampa NOVA

KANDELA4 646 CZK
Doprava zdarma
Stolní lampa NOVA

Stolní lampa NOVA

KANDELA4 646 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE