Nástěnná lampa OLIMPIA

Cena za kus bez DPH
3 840 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 646CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 646
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA - logo

KANDELA - Osvětlení pro vaše interiéry Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením. Následně   začala vyrábět...

Luxusní nástěnná lampa Olimpia

Univerzální design

Ke křeslu a knize patří jednoznačně také nástěnná lampa, která vám poskytne komfort ke čtení. Luxusní nástěnná lampa Olimpia je elegantní svítidlo se stínidlem, které svou práci odvede přímo skvěle. Lampa je k dispozici v několika barvách, stínidlo je vyrobeno z látky, základna z kovu a skla. Rozměry lampy jsou:  výška 32xØ23 cm, výška stínidla 16 cm. Vhodný typ žárovky pro tento typ výrobku je 1xE27 40W.

Univerzální kolekce Olimpia

Lampy z kolekce Olimpia byly inspirovány klasickými vzory. Jeho tvůrci však také zajistili, aby každé ze svítidel vyzařovalo moderní charakter. Olimpia je nejen zdrojem světla, ale také jedinečnou výzdobou interiéru. Přes svůj jedinečný charakter a eleganci je to kolekce extrémně univerzálních lamp. Jejich použití je možné v jakékoli místnosti bez ohledu na styl jejího provedení. Tyto lampy jsou navíc vhodné do soukromých i veřejných interiérů, protože mohou své pozorovatele okouzlit za všech podmínek.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 230
Hloubka (délka) (mm) 270
Celková výška (mm) 320
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál kov, látka

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE