Stolní lampa MODERN PLUS

Cena za kus bez DPH
5 981 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 237CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 237
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
KANDELA

Osvětlení interiéru KANDELA Lampy ze dřeva, skla a oceli Společnost KANDELA  byla založena roku 1990. První zkušenosti získala v oblasti maloobchodu a velkoobchodu s osvětlením....

Elegantní stolní lampa MODERN PLUS

Všestranné interiérové světlo


Interiérové stolní světlo MODERN PLUS je univerzální kvalitní kousek, který se hodí do jakéhokoliv typu interiéru. Světlo stojí na třínohé kůlové podnoži z jasanového či dubového dřeva (v případě zájmu o provedení z ořechového dřeva se obraťte na naše speciliasty, kteří vám připraví cenovou nabídku). Stínidlo z textilie, které skrývá žárovku, je k mání v několika barevných provedení. V kolekci najdete také stojací variantu.

Krása designu Kandela Lighting

Unikátní design a solidní řemeslné zpracování jsou vlastnosti, které odlišují výrobky Kandela Lighting. Společnost se specializuje na ruční zpracování materiálů - každý prvek lamp Kandela Lighting je do nejmenších detailů propracován. Výroba probíhá v Polsku a nabídka firmy zahrnuje více než 180 produktů nejvyšší kvality. Lampy Kandela jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, skla a masivního dřeva. Kandela je navrhuje tak, aby dbala nejen na krásu designu, ale aby také především přinášela inovativní a užitečná řešení.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 230; 300
Hloubka (délka) (mm) 230; 300
Celková výška (mm) 465; 660
Záruka (měsíce) 24
Materiál dřevo, tkanina

Katalog
Kandela_katalog_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Stolní lampa MODERNStolní lampa MODERN

Stolní lampa MODERN

KANDELA6 356 CZK
Doprava zdarma
Stojací lampa MODERN PLUSStojací lampa MODERN PLUS

Stojací lampa MODERN PLUS

KANDELA35 112 CZK
Doprava zdarma
Stojací lampa MODERNStojací lampa MODERN

Stojací lampa MODERN

KANDELA31 022 CZK