Kontejner COMPONIBILI BIO

Cena za kus bez DPH
Od 4 647 CZK
Cena za kus včetně DPH
Od 5 623CZK
prosím zvolte
Výrobce:
Kartell

Italská domácnost Kartell  Kreativní nábytek z Milána V roce 1949 v Miláně vzniká nová italská firma KARTELL , jejímž původním zaměřením byla výroba a prodej plastových komponentů pro...

DESIGN:
Anna Castelli Ferrieri
Anna Castelli Ferrieri

Anna Castelli Ferrieri je ztělesněním italské tvůrčí filozofie. Vystudovala architekturu na slavném Politecnico di Milano a pracovala v kanceláři poválečného racionalisty Franca Albiniho, který...

Designový kontejner COMPONIBILI BIO 3box

Hravý kousek s dávkou praktičnosti

Kontejner COMPONIBILI BIO je ikonická úložná jednotka značky KARTELL již více než padesát let, verze BIO je vyrobena v nové verzi z revolučního udržitelného materiálu. Nový materiál je vyroben pomocí biopolymeru složeného ze surovin pocházejících z obnovitelných zdrojů, zemědělského původu.. Produkt reaguje na charakteristiky udržitelnosti zdůrazněné v manifestu „Kartell miluje planetu“ a odpovídá některým bodům obsaženým ve směrnicích agendy OSN 2030 pro udržitelný rozvoj. Kontejner COMPONIBILI BIO je navíc nesmírně praktický, nejen že se jedná o designový doplněk, lze mu i najít využití v každé místnosti vašich obytných prostor.

Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 585
Průměr (mm) 320
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,065
Hmotnost produktu (kg) 3,25
Materiál 100% bioplast
Venkovní použití Ano

Katalog
TECH_COMPONIBILI_BIO.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Špičkový design
Kontejner Componibili 4boxKontejner Componibili 4box
Špičkový design
Kontejner Componibili Smile :)Kontejner Componibili Smile :)
Špičkový design
Kontejner Componibili Metal 2boxKontejner Componibili Metal 2box
Špičkový design
Kontejner Componibili Smile ;)Kontejner Componibili Smile ;)
Špičkový design
Kontejner Componibili Metal 3boxKontejner Componibili Metal 3box
Špičkový design
Kontejner Componibili Smile :|Kontejner Componibili Smile :|
Špičkový design
Kontejner Componibili 2boxKontejner Componibili 2box
Špičkový design
Kontejner Componibili 3boxKontejner Componibili 3box