Police Kite Shelves

Cena za kus bez DPH
1 251 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 514CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
3 027
Dostupnost: Do měsíce
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Kartell - logo

Kartell – design s emočními rysy V roce 1949 v Miláně vzniká nová italská firma KARTELL , jejímž původním zaměřením byla výroba a prodej plastových komponentů pro automobilový průmysl. O 14...

DESIGN:
Patricia Urquiola
Patricia Urquiola

Patricia Urquiola se narodila ve španělském Oviedo. Studovala fakultu architektury na technické univerzitě v Madridu, kde promovala v roce 1989. V letech 1990-1992 byla asistentkou na kurzech...

Designová police Kite Shelves

Stylové úložiště pro vaše knihy

 

Police Kite Shelves vznikla pod hlavičkou známé designérky Patricii Urquioly. Je ozdobena geometickým mřížkovým motivem, který vytváří trojrozměrné obrazce při rozsvícení. Vybírat můžete z mnoha barevných variant a police lze mezi sebou libovolně kombinovat. Rozměr tohoto kousku je 23 x 17,5 x 23 cm (šířka x hloubka x výška). 

Vítejte ve světě Kartell


Sháníte pro své prostory nábytek a designové doplňky, kterou jsou elegantní, hravé a nevšední? Pak jste na správném místě. Italská společnost Kartell se proslavila produkty, které jsou nejen plně funkční, ale také oku lahodící. V jejím portfoliu najdete nejen křesla, židle, stolky, osvětlení, pohovky, ale také zrcadla, vázy či sklenice a talíře. Kartell se také proslavil svým manifestem „Kartell Loves The Planet“, které si dává za cíl využívat nové materiály, které se dají snadno obnovit a nemají negativní dopad na planetu. Na trh přišla také s novým materiálem Polykarbonát 2.0, který je založený na bázi obnovitelného polymeru druhé generace.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 230
Hloubka (délka) (mm) 175
Celková výška (mm) 230
Hmotnost produktu (kg) 2 x 0,570 / 1,372
Objem balení (m3) 0,021
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Materiál technopolymer

Katalog
Kite Shelves.pdf
catalogue2019.pdf
Katalog Kartell 2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE